שיווק בספרי ניב

בספרי ניב חשוב לנו במיוחד להציע לסופרים שלנו אפשרויות שיווק מתקדמות שיעזרו להם לקדם את הספר שלהם לקהל הרחב.

האופציות המגוונות שאנחנו מציעים לא מתחילות רק לאחר הוצאת הספר, אלא גם בבחירת פורמט הספר שנמליץ לסופרינו להוציא.

שיווק ספרים:

הפקת ספר אלקטרוניספר אלקטרוני הוא העתיד של עולם הספרים, הוא מאפשר מכירה נוחה ומשתלמת מצד הסופר, וקריאה קלה ואקולוגית יותר מצד הקוראים.
הוצאת ספרי ניב מתמחה גם בהמרת ספרים לפורמט אלקטרוני והפצתם בחנויות הספרים המקוונות והדיגיטליות, בכדי להבטיח שהספר יגיע לקהל רחב יותר.
אנחנו עובדים עם יותר מ-10 חנויות מקוונות המובילות בתחום הספרים, ובניהן: אינדיבוק (מאת צומת ספרים), גטבוקס (מאת סטימצקי), עברית (מאת ידיעות אחרונות) וכמובן באתר ובאפליקציה של ספרי ניב, שם נוכל להבטיח שהסופרים שלנו מקבלים את אחוז התמלוגים הגבוה ביותר בשוק.

הפקת ספר שמע – יותר ויותר אנשים נחשפים לתחום ספרי השמע שמאפשר לקוראים ליהנות מהיצירה גם בלי לעייף את העיניים.
יתרון משמעותי של ספרי שמע זה היכולת להנגיש את הספר לאנשים רבים בעלי לקות ראייה או קריאה.
ספר השמע יוקלט על ידי קריין מקצועי שיעניק רובד נוסף לסיפור, והספר יהיה זמין למכירה ורכישה באתר ובאפליקציית ספרי ניב.
זו הדרך הטובה ביותר להגיע לקהל ההולך וגדל של ספרי השמע, כשהמאזינים לרוב יחפשו מיוזמתם ספרים נוספים שמשתמשים בפורמט זה.

הפקת ספר אינטראקטיבי – מהיום, אתם ההורים לא תצטרכו רק להקריא את הספר שלכם לילדכם, אלא תוכלו להיות פעילים יחד איתם בתוך העולם של הספר ולהשתתף בחוויית הקריאה.
מדובר בפורמט דיגיטלי שמתאים במיוחד לספרי ילדים ומעניק ממד נוסף לספר. הקורא יכול “לשחק” עם הדמויות ולהתקדם עם העלילה בקצב שלו.
בספר ישולבו קטעי אנימציה המהווים חלק בלתי נפרד מהסיפור עצמו ומחוויית הקריאה. הספר יופק בשיתוף עם אנימטור מקצועי ויהיה זמין לרכישה באתר ובאפליקציית ספרי ניב שתומכת בקבצים מסוג זה.
מניסיוננו, ספר אינטראקטיבי יוצר עניין רב יותר, מאפשר לילדים לקרוא את הספר בכוחות עצמכם, לחוות חוויה יוצאת דופן ובו זמנית להעשיר את עולמם בידע ובחדוות הקריאה.

תרגום לאנגלית – אנחנו עובדים עם צוות מיומן של מתרגמים ועורכים ספרותיים בשפות שונות, מה שיאפשר לתרגם את הספר מעברית לאנגלית, ולהפך.
העריכה נעשית באמצעות מתרגם ועורך ספרותי בשביל להבטיח שהספר יצא ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.
בנוסף, אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם אמזון, ועובדים עם מומחי שיווק באתר שיעזרו לקדם את ספרכם.

שיווק ספרים בספרי ניב הוצאה לאור

אנחנו מציעים גם שירותי יח”צ והפצה לספרים, בחנויות הפיזיות והמקוונות בשביל להבטיח חשיפה גדולה יותר לספרים.

בנוסף, אנחנו עובדים עם משרד היח”צ נוי תקשורת שמתמחה בעבודה עם ספרים וסופרים. בין שרותי השיווק שאנחנו מציעים לכל הסופרים שלנו:

אפיקי שיווק

הפצה לספריות עירוניות – אנחנו נכניס את הספר למאגר הספריות העירוניות, מה שיאפשר לספריות השונות להתרשם מהספר, ולהזמין אליהם מספר עותקים, כך נוכל להגדיל את החשיפה של הספר לקהלים וקוראים פוטנציאלים.

דף סופר – מדובר בעמוד אינטרנט ייחודי שיציג את הסופר, יחד עם כל היצירות שלו שהוצאו דרכנו, ומידע עליו. ניתן לשלב בעמוד גם תמונה לבחירתכם. דף הסופר נועד להגדיל את החשיפה לאדם מאחורי הספר ולאפשר לאנשים להתחבר אליו ולהכירו טוב יותר.

דף נחיתה לספר – אנחנו בספרי ניב נותנים לסופרים שלנו כלי שיווקי נוסף שיעזור למשוך את תשומת ליבם של קוראים פוטנציאליים, וזאת על ידי דף נחיתה ייחודי לספר. דף נחיתה הוא דף פרסומי מעוצב שמטרתו לייצר אינטראקציה אישית ולעודד רכישה נוחה. דף הנחיתה יציג את כריכת הספר, תקציר עליו ועל הסופר ואת אפשרויות הקנייה בצורה נעימה וברורה לעין. כך אנשים המעוניינים לקנות את הספר יוכלו להיכנס לדף הנחיתה בקלות ולבצע רכישה.

השתתפות בירידי ספרים בארץ ובעולם – Niv Publishing  – הסוכנות הספרותית של ספרי ניב. הסוכנות הוקמה במטרה למכור את זכויות ההפצה לפרסום ומכירת ספרים מחוץ לגבולות ישראל. בארץ, כל זכויות הספר נשמרות אצל הסופר, אך אחת המטרות הגבוהות היא למצוא הוצאת ספרים מחו”ל שתהיה מוכנה לקחת חסות על הספר, לתרגם לשווק ולהפיץ אותו במדינות שונות בעולם. לשם כך נציגינו מספרי ניב טסים לירידי הספרים הגדולים בעולם בכדי לשווק אתכם הסופרים גם בחו”ל.

שבוע הספר – ספרי ניב משתלטים על תל אביב ומקימים כמה דוכנים בחג החשוב ביותר לעם הספר לצד הפצה של הספרים בחנויות ספרים. יחד איתנו הסופרים שלנו מוזמנים לחגיגות הגדולות בכיכר רבין בכל שנה. אנחנו מציעים דוכנים בולטים וטכנולוגיה חדשנית וייחודית לאירוע המיוחד, כל עובר אורח שנמצא בקרבת הדוכנים יכול להיכנס לאפליקציה של ספרי ניב ולעלעל בכל הספרים בחינם! כך תמיד יש התקהלות גדולה ותחושת מסיבה בדוכנים שלנו יחד עם כל הסופרים. מוזמנים לחגיגה!

השתלמויות שיווק

בית הספר לשיווק של ספרי ניב – איגדנו עבורכם את הסופרים המצליחים ביותר בשנים האחרונות. כל אחד מומחה בתחומו, וחושף באופן נדיר וייחודי את שיטת ההצלחה שלו במטרה להעניק לכם את מירב הכלים והידע להצלחת ספרכם.

כל זה נמצא בפורטל אינטרנטי איכותי ומקצועי שממשיך לגדול כל הזמן עם עוד ועוד תכנים, כלים וידע מתחום השיווק. כסופרי ההוצאה וחברי קהילת הסופרים של ספרי ניב, אתם נהנים מגישה בלתי מוגבלת באזור האישי שלכם לבית הספר לשיווק של ספרי ניב וקורסים נוספים.

קורס שיווק ספרים – קורס בלעדי ללקוחות ספרי ניב הכולל קורס דיגיטלי ייחודי המתמחה בשיווק ספרים, והוא הראשון מסוגו בישראל.

שיווק ספרים בספרי ניב איך לשווק את הספר שלך

אנחנו מציעים בנוסף חבילות שיווק מורחבות בתוספת תשלום, שכוללת מספר פיצ’רים, בשיחה עם היועץ הספרותי הוא ישמח להסביר לכם בהרחבה על האפשרויות השונות

הרחבות שיווק

ראיון ברדיו החברתי הראשון – פלטפורמה שיווקית ייחודית לספרי ניב! השתתפות בתוכנית “סופרים מספרים” ברדיו החברתי הראשון – הרדיו האינטרנטי הגדול בישראל. יהודה ניב, מייסד ויו”ר ההוצאה, מארח בתוכניתו סופרים שונים ונותן להם פינה ייחודית להצגת ספרם, סיפור חייהם ועשייתם בפני קהל גדול של מאזינים וצופים אוהבי ספרות. התוכנית משודרת במתכונת לייב בפייסבוק ובאתר של הרדיו החברתי הראשון, וגם תעלה לערוץ היוטיוב שלנו.

הפצת הספר באמזון – למה להסתפק במכירת הספר שלכם בארץ, אם יש לכם את האפשרות להפיץ אותו בכל העולם! ספרי ניב משיקה את הצעד הבא בעולם הספרים – הפצה בינלאומית של ספרכם בעברית באמזון. כן כן…קראתם נכון, אנחנו בספרי ניב מציעים לסופרים שלנו את ההזדמנות להפיץ את ספרם בעברית בשיטת POD (print on demand) מכל מקום בעולם. אנחנו מציעים בנוסף אופציה לתרגום הספר באנגלית עם העורכים שלנו וכך לשווקו באמזון לקהל הבינלאומי. אנחנו עובדים עם מומחי שיווק באמזון, ודואגים לבצע את התהליך בצורה האפקטיבית והנכונה ביותר עבור הסופרים שלנו.

התארחות בפודקסאט מאחורי הכריכה – אנחנו מציעים ראיון מיוחד שיעבור הסופר בתוכנית הפודקאסטים שלנו “מאחורי הכריכה“, שם הוא ידבר על תהליך הכתיבה ויתבל בפרטים על חייו, יחד עם המראיינת המקצועית שלנו. התוכנית תפורסם בעמוד הפייסבוק שלנו וגם באתר ספרי ניב במאגר התוכניות. זוהי עוד פלטפורמה מעולה שספרי ניב מציעה לסופרים בכדי להגדיל את החשיפה לספר ולסופר לקהל רחב יותר.

שיווק ברשתות החברתיות – אנחנו ניצור ונתפעל עבורכם קמפיין שיווקי ממומן ברשתות החברתיות, כולל התחייבות לחשיפות לפי קהל מפולח. השיווק בפייסבוק ובאינסטגרם יעזור להעלות את המודעות והרכישות אצל קהל רחב ורלוונטי. כמו כן, נכין עבורכם תוכנית אסטרטגית אישית שתעזור לכם לקבל חשיפה מרבית לספר, ובכך להגדיל את סיכויי המכירה.

דיוור הספר –  פלטפורמה שיווקית נוספת שאנחנו בספרי ניב מציעים היא דיוור הספר. אנחנו נשלח מייל שיווקי הכולל מידע מפורט על הספר והמלצה חמה עליו לרשימת התפוצה הרחבה שלנו, במטרה לחשוף את הספר לכמה שיותר קוראים פוטנציאלים.

הודעת פוש – או “הודעת דחיפה” היא כלי חשוב עבור כל בעל עסק שרוצה לקדם את עצמו, ומהווה ערוץ שיווקי נוסף לסופר במטרה ליצור חשיפה מרבית לספר שלו. אנו בספרי ניב נשלח הודעת פוש מיוחדת הכוללת המלצה על הספר שלכם וטקסט שיווקי קצר למשתמשי האפליקציה של ספרי ניב. שיעור התגובה ו/או הקלקה של הודעות פוש הוא כמעט פי 4 יותר מתגובה בשימוש דואר אלקטרוני, ככה הסיכוי שירכשו את הספר שלכם גבוה יותר!

קמפיין קרוסלה – אנחנו נציג את הספר שלכם בעמוד הראשי באפליקציה, יחד עם ספרים מאותו הז’אנר במקום בולט, מה שיעודד רכישה של הספר ויעלה את המודעות להוצאתו.

הודעה קופצת באתר (פופ אפ) – הודעת פופ אפ תשדרג אתכם הסופרים ברמה השיווקית. זה נכון ששימוש בפופ אפ (חלונית קופצת באתר) יכולה להיות לפעמים מעצבן, אך אי אפשר להתעלם מאחוזי ההצלחה שזה מניב. כך המשתמשים נחשפים אל הספרים של סופרי ניב ומקבלים ערך מוסף. לכן אנחנו נכין ונעצב לך פופ אפ ייחודי שיקפוץ למשתמשי האתר עם פרטי הספר, תחת הקטגוריה “ספרי השבוע של ספרי ניב”, כך נעזור לו להגיע לקהל רחב יותר של קוראים פוטנציאלים.

הפקת סרטון שיווקי לספר – כל סופר רוצה שהספר שלו יצליח ויקבל חשיפה מרבית. אנחנו בספרי ניב הצלחנו להנגיש לסופרים שלנו דרך נוספת, ייחודית ומפתיעה לקידום הספר שלהם, וזאת על ידי הפקת סרטון שיווקי. הסוד בהפקת סרטון מוצלח מתחיל במחשבה על האימפקט שהוא יצור, הסרטון יכניס את הצופים לתוך עולמו של הסיפור, וכך המתח, הדרמה והציפייה תעורר אצל הצופים “טעם של עוד” ותעודד אותם לרכוש ולקרוא את הספר. מפיק הוידאו שלנו יקיים עם הסופר מספר שיחות על מנת להבין לעומק את הספר וקהל היעד שלו. יחד נכין סרטון שיווקי מיוחד שיציג את הספר באור חדש, ויפנה לקהלים חדשים.

לרעיונות נוספים לשיווק הספר, מוזמנים לבקר במאמר הבא שמציע רעיונות והצעות לשיווק הספר בצורה עצמאית.

צרו קשר

שתפו את המאמר

שירותים נוספים

ניקוד

https://www.youtube.com/watch?v=3HJ3wbkNC4g&feature=youtu.be ניקוד אחד מתפקידיו של עורך לשון מוסמך הוא ניקוד הטקסט: מלאכת מחשבת שמצריכה חשיבה על כל מילה ועל כל אות, וכזו שכיום מעטים מאוד

קרא עוד »

עריכה ספרותית

שירות עריכה ספרותית עריכה ספרותית היא עבודה בעלת ייחודיות רבה, שכן בניגוד לעריכה לשונית היא לא עוסקת בתקניות השפה או איך נכון לכתוב דברים, אלא היא

קרא עוד »

גיוס המונים להוצאת ספר

גיוס המונים בספרי ניב  גיוס המונים, או מימון המונים, הוא תהליך שהפך פופולארי מאוד בישראל בשנים האחרונות (במקביל למתרחש בעולם, כמובן). מימון המונים מבוסס על

קרא עוד »

חולמים לפרסם ספר?

צרו עמנו קשר, ואנו נלווה אתכם צעד צעד, יד ביד, לאורך כל הדרך. בהצלחה!

הצטרפת לרשימת התפוצה בהצלחה!

ספרי ניב ברשתות החברתיות

להוציא ספר לאור

עם ספרי ניב - זה פשוט מתמיד!

מזמינים אותך להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך עם כל המידע :)

איפוס סיסמה

הזינו סיסמה חדשה

איפוס סיסמה

הזינו כתובת דוא"ל וישלח אליכם אימייל עם קישור לאיפוס הסיסמה.

כבר יש לך חשבון?

פעם ראשונה אצלנו?

צור חשבון

הוצאת ספר לאור?
התחל למכור את ספרך בחנות הספרים המקוונת המתקדמת בישראל!

צור חשבון סופר

כבר יש לך חשבון סופר?

מזל טוב!

עשית את הצעד הראשון
לקראת היציאה שלך לאור!

ולבינתיים - ספרי ניב ברשתות החברתיות