לקוחותינו ממליצים בחום (:

אין הרגשה טובה יותר מזו שנותן לקוח מרוצה,
והכי כיף לקבל המלצה חמה מלקוח שנשאר עם טעם של עוד.
בחרנו להציג בפניכם חלק מההמלצות שקיבלנו במרוצת השנים
וכמובן נשמח להציג כאן גם אתכם...
קריאה מהנה!

ויטאלי בוצ'אצקי

"בהיכרות עם לא מעט הוצאות לאור, הוצאת ניב היא ההוצאה המומלצת ביותר"

בהיכרות עם לא מעט הוצאות לאור, הוצאת ניב היא ההוצאה המומלצת ביותר, חד-משמעית! הדפסתי עד כה מעל 50,000 עותקים עימם. הנוחות, האחריות שהם נותנים, הידע המקצועי והגישה המדהימה שלהם, זה מה שמאפיין את ההוצאה.

ויטאלי בוצ'אצקי | מרצה ומאמן הורים. מחבר רב המכר "איך לגדל ילדים מאושרים"

רותם קינן

"הרגשתי שמצאתי את המקום הנכון להוציא את הספר"

העבודה עם "ספרי ניב" היתה בדיוק מה שחיפשתי בתהליך הוצאת הספר. הטיפול הקיף את כל שלבי ההפקה - משלב ההגהה, עריכה ועימוד - ועד לקבלת הספרים המודפסים ועזרה משמעותית בשיווק. היחס החם של יהודה, ניב ושאר הצוות היה מצויין ומסור, והרגשתי שמצאתי את המקום הנכון להוציא את הספר. בתוך החוויה הדי-בודדת של כתיבת ספר, ספרי ניב היו חברים למסע ושותפים לדרך, ואני אסיר תודה על כך, רותם קינן.

רותם קינן | שחקן, מחבר הספר "המדריך להצלחה באודישנים"

לירן כהן

"אם הייתי יכול לחזור אחורה בזמן, אין ספק שהייתי בוחר בכם שוב ושוב..."

אם הייתי יכול לחזור אחורה בזמן, אין ספק שהייתי בוחר בכם שוב ושוב… הוצאת "ספרי ניב", אני מודה לכם מקרב לב על התמיכה, על המקצועיות, על הליווי. הפכתם את המילים שלי לספר, זה מדהים בעיניי. עשיתי את הבחירה הנכונה, ואני ממליץ לכולם לבחור כמוני, תודה.

לירן כהן | מחבר רבי המכר "כבר לא מתים מאהבה" ו- "רגשות במגירה"

אלמוג בר

"לאורך כל הדרך ידעתי שהספר שלי בידיים טובות וזה כבר עשה חצי מהעבודה"

לספרי ניב, תודה על שירות אישי, מקצועי עם המון חיוכים לאורך כל הדרך ידעתי שהספר שלי בידיים טובות וזה כבר עשה חצי מהעבודה. רציתי להגיד תודה על התקופה הכי מרגשת ומאתגרת שהיתה לי! אין לי ספק שזה לא יהיה הספר האחרון שלי שיצא לאור אצלכם ואת ההמלצות שלי עליכם אני כבר מעבירה לכל האנשים המתאימים, תודה ושוב תודה! ניפגש בספר הבא.

אלמוג בר | מחברת רבי המכר "שתי פרידות וחצי" ו- "געגוע בין השורות"

בתיה פורטר

"תחושת השותפות למסע היתה משמעותית ביותר."

"ספרי ניב", המקום הנכון עבור הספר שלי. זכיתי לליווי מקצועי ואדיב. יהודה, ניב וכל הצוות היו עבורי כתובת להיוועצות ולחשיבה משותפת. תחושת השותפות למסע היתה משמעותית ביותר. ואני מעריכה כי לא הייתי מצליחה להגיע ליעד הגיוס, ללא הליווי המשמעותי של ספרי ניב.

בתיה פורטר | פסיכולוגית חינוכית, מחברת ספר הילדים "שיחות על הגוף"

אסנת לסטר

"בכל פעם שאני מדפדפת בספר אני מחייכת לעצמי ויודעת שעשיתי את הבחירה הכי חשובה והכי נכונה."

בספרי ניב עשו הכול שהתוצאה תהיה זהה לחלום שלי. אנשי המקצוע, שמבינים בכל פרט ופרט הרבה יותר ממני, היו בגובה העיניים, מה שיצר חוויה מהנה ותחושה של משפחתיות ושותפות. בכל פעם שאני מדפדפת בספר אני מחייכת לעצמי ויודעת שעשיתי את הבחירה הכי חשובה והכי נכונה.

אסנת לסטר | שדרנית ברדיו "קול רגע", מחברת ספר הבישול "תבשילי חמין של שבת".

ריטה רושל

"למזלי, פגשתי את ספרי ניב. הרגשתי שפה הספר שלי כן חשוב"

אחרי מספר מקומות שבדקתי ולא אהבתי, חשבתי לוותר על הוצאת ספר. למזלי, פגשתי את ספרי ניב. הרגשתי שפה הספר שלי כן חשוב! ואכן צדקתי. את הדרך שעברתי פה אני יכולה לסכם כמיוחדת, מדהימה ומפרה מאוד. אנשים טובים עם הרבה ידע ויכולת. ממליצה בחום להוציא דרכם.

ריטה רושל | מנחת משפחות ומנהלת גן הילדים "גן הדרים", מחברת ספר הילדים "צחצוח בלי ויכוח"

מרסל מוסרי

"הגינות לא מוצאים בכל מקום. וכשמוצאים, חבל לתת לה ללכת."

לפעמים כדי שפרויקט יצא לאור חשוב שיעמדו מאחוריו אנשים הגונים, לא רודפי בצע ולא תקתקנים למינהם. את ספרי השני ״דמעות של יין״ עימדתי אצל יהודה, תוך שלושה ימים הספר היה חזרה אצלי מעומד ברמה הגבוהה ביותר ובצורה אסתטית וטובה. המחיר היה שווה נפש והדאגה מצידו הייתה איתנה וכנה. אני מרסל מוסרי, ממליצה על ספרי ניב - הגינות לא מוצאים בכל מקום. וכשמוצאים, חבל לתת לה ללכת.

מרסל מוסרי | מחברת שלל רבי מכר

אתי בן ארויה

"לא חושבת שיכולתי לבחור טוב יותר, ספרי ניב הפכו למשפחה"

מהרגע הראשון שהגעתי לספרי ניב, הייתי בבית. הבנתי מייד איך הדברים עובדים והרגשתי שאני לא לבד, שיש איתי עוד צוות ענק שעוזר לי להגשים את החלום. אחרי ליווי צמוד ועבודה מאתגרת, ספרי זכה גם להפוך לרב מכר. לא חושבת שיכולתי לבחור טוב יותר, ספרי ניב הפכו למשפחה.

אתי בן ארויה | מחברת רב המכר ״כפיות״

עדי לינאל

"אווירה צעירה, פתוחה, נמרצת, שירות אדיב וזמין, אנשים שהם יוצרים וכותבים בעצמם."

מייד לאחר הפגישה במשרדי ספרי ניב היה ברור לי כי איתם ורק איתם אני הולכת לממש את הפרויקט של חיי. אווירה צעירה, פתוחה, נמרצת, שירות אדיב וזמין, אנשים שהם יוצרים וכותבים בעצמם. הנתינה והמוטיבציה הגבוהה מאפיינים בעיניי את ההוצאה יותר מכול. ממליצה בחום!

עדי לינאל | מעצבת ומדריכה לבניית אתרים, מחברת הספר ״נסיכה של אבא״

נמרוד הראל

"תמיכה לכל אורך התהליך וגמישות לשינויים."

שרות מהיר, אמין וסופר מקצועי. והכי חשוב תמיכה לכל אורך התהליך וגמישות לשינויים. התוצאה מושלמת, לא פחות.

נמרוד הראל | אמן חושים

אלעד פירן

"לא היה לי ספק שגם את הספר השני שלי אוציא אך ורק בספרי ניב"

אחרי הספר הראשון - לא היה לי ספק שגם את הספר השני שלי אוציא אך ורק בספרי ניב. עם ספרי ניב זה כמו לאכול במסעדת גורמה ולהרגיש בבית. והמנות המורכבות בהזמנה אישית רק הולכות ומשתבחות יותר יותר.

אלעד פירן | יועץ הייטק, מאמן אישי ועסקי, כותב ויוצר. מחבר ספרי השירה "חלומות" ו"הודו כי טוב"

פיני ג'ומעה

"אני חש גאווה שעל כל עותק מתנוסס הלוגו של ספרי ניב"

אני חש גאווה שעל כל עותק מתנוסס הלוגו של ספרי ניב – אותו לוגו יעיד על שירות אדיב ומקצועי, יחס חם ואוהב, תמיכה, הגדלת ראש וצוות מקצועי שיודע לתת מענה לכל צורך. אין לי ספק שגם את הספרים הבאים שלי, אוציא תחת אותה קורת גג.

פיני ג'ומעה | מחבר רבי המכר "אלייך" ו- "שיינא"

פלג כהן

"לא יכולנו לבקש בית טוב יותר מאשר ספרי ניב"

כשהחלטנו להוציא לאור את הספר שלנו ״לונלי״, חיפשנו הוצאה שהספר יהיה לה חשוב לא פחות ממה שהוא חשוב לנו. לא יכולנו לבקש בית טוב יותר מאשר ספרי ניב, האכפתיות והמקצועיות לאורך כל הדרך היו כנות ובלתי מתפשרות, זכינו לקבל את הליווי הטוב ביותר ולעבוד עם אנשי מקצוע מוכשרים בכל שלב. זה היה מסע מדהים!

פלג כהן | תרמילאי ידוע ובעל הבלוג 'לונלי פלג'

ד

"תהליך ההפקה היה פשוט ונוח"

להוצאת ניב הגעתי בעקבות המלצות של שתי חברות למקצוע התפתחות הילד שהוציאו ספרים בתחום עיסוקן. הבנתי מהן שהן היו מרוצות מהתהליך ומשיתוף הפעולה שזכו לו בכל שלבי ההוצאה לאור. לכן, החלטתי לפנות להוצאת ניב כדי להפיק את הספר הרביעי שלי בתחום הפתחות הילד בגיל הרך "נולד להיות חברותי" - מדריך להורי תינוקות. תהליך ההפקה היה פשוט ונוח. החל משיחת ההכרות שערכתי עם נבו רוזי ועד ההצעה המפורטת שהוא הגיש לי בסיום הפגישה. אכן, מהר, פשוט ונוח. בהמשך ניהלה את ההפקה אלינור וינברגר שליוותה את העימוד והעיצוב וההדפסה ביעילות ובאדיבות. בנוסף לכך, הפקתי תועלת רבה מערב בונוס שבו למדתי עם כותבים נוספים כיצד לשווק ביעילות את ספרינו בעולם האינטרנטי המורכב של היום. בסופו של התהליך זכיתי לקבל לידי ספר יפה וידידותי. בברכה ותודה ליהודה ולכל הצוות של הוצאת ניב. ד"ר עדה בקר.

ד"ר עדה בקר | מחברת הספר "נולד להיות חברותי"

קרן זרקא

"מהרגע הראשון שהעברתי ליהודה את הספר, הרגשתי שאני בידיים טובות"

מהרגע הראשון שהעברתי ליהודה את הספר, הרגשתי שאני בידיים טובות. הוא סופר מקצועי, אכפתי, נותן יחס אישי ובעל סבלנות אין קץ, ויותר מהכל, הוא אוהב את העבודה שלו וזה מורגש בספר! תודה ענקית, היה לי לעונג! מצפה בקוצר רוח לעבוד איתך שוב 🙂

קרן זרקא | סופרת

אורית ממן רדה

"תמיד זמינים, תמיד פותרים, תמיד מעודדים ומקבלים, אני גאה שהוצאתי את ספרי הראשון אצלם"

הכרתי את יהודה ניב "במקרה", שכן למדתי שאין מקריות בעולם. באחד הימים אזרתי אומץ והתקשרתי אליו, היה לי רעיון לספר/יומן. יהודה אמר כן ואז בטח ואז ברור ויצאנו לדרך. הדרך עם ספרי ניב היתה נפלאה. הצוות ליווה אותי באהבה, בסבלנות ובמקצועיות. תמיד זמינים, תמיד פותרים, תמיד מעודדים ומקבלים. אני גאה שהוצאתי את ספרי הראשון אצלם. אני בטוחה שנמשיך את המסע שרק התחיל. אני בטוחה שזה בית לסופרים צעירים תדוה רבה, מכל הלב, אורית ממן רדה.

אורית ממן רדה | מחברת הספר "יומן בריאות"

גדעון סאמט

"הוצאת ניב היא אחת מהמשובחות ביותר שאני מכיר"

הוצאת ניב היא אחת מהמשובחות ביותר שאני מכיר, שירותיים, אדייבם ועומדים בזמנים העבודה מולם היתה מוצלחת ונעימה

גדעון סאמט | עיתונאי, לשעבר העורך האחראי של "הארץ"

כפיר קלברס

"צוות מקצועי, שיודע את העבודה וזה לא מובן מאליו"

לצוות ספרי ניב, בזכותכם הספר שלי יצא לאור. ידעתם איפה לשים את הדגש, לתת הכוונה, להקשיב לעזור עם המון סבלנות ונתינה. צוות מקצועי שיודע את העבדוה וזה לא מובן אליו, המון תודה, בהערכה רבה, כפיר.

כפיר קלברס | מחבר הספר "התעוררות"

אוראל שמע

"נותנים שירות מקצועי וליווי צמוד לאורך כל התהליך"

הוצאת ספרים אמיתית שנותנת בית חם לסופרים מתחילים כמוני. לא גובים תשלום עבור קריאת הספר לצורך בדיקתו, ונותנים פידבק לאחר הקריאה. נותנים שירות מקצועי וליווי צמוד לאורך כל התהליך כולל עריכה ספרותית, לשונית, הגהה, עיצוב כריכה ואפילו סדנת שיווק סופר שימושית ללא עלות נוספת! ממליץ בחום. הספר שלי יצא אתמול וכבר יש הזמנות באתר שבניתי עבורו. עלות ההפקה סבירה ואפילו תחרותית בהשוואה להוצאות אחרות אותן בדקתי. תודה רבה לנבו, יהודה ולכל הצוות על שהגשימו לי חלום 🙂

אוראל שמע | מחבר הספר "קטבולי בטירוף"

סיוון פסקרו

"אין מאושרת ממני שזכיתי להגיע אליהם"

לפני כמעט שנה חתמתי חוזה בהוצאת הספרים "ספרי ניב" והיום בגיל 14 אני מוציאה את הספר הראשון שלי. התהליך עם הוצאת ספרים היה מהמם, ואין מאושרת ממני שזכיתי להגיע אליהם. בין אם זה היחס החם, הכנות, האמון וכל ההשקעה בי. הם קיבלו אותי בזרועות פתוחות ותמיד דירבנו אותי להצליח ועשו הכל בשביל זה. מחכה כבר לעבוד איתכם על הספר הבא, תודה על הכל מעריכה ואוהבת ים.

סיוון פסקרו | מחברת הספר "צעקות מאחורי שתיקה"

אנה ריאבצב

"ספרי ניב ליוו אותי בתהליך המדהים הזה ודאגו שהכל ייצא על הצד הטוב ביותר"

תהליך הוצאה לאור של ספר הוא תהליך מורכב וצריך לחשוב על כל הפרטים - החל מהניסוחים של הטקסטים וכלה בעיצוב גראפי שיתאים בידיוק לאופי הספר. ספרי ניב ליוו אותי בתהליך המדהים הזה ודאגו שהכל ייצא על הצד הטוב ביותר. ובסופו של דבר יצא לי ספר מ-ד-ה-י-ם! המון המון תדוה לכם! באהבה גדולה, אנה.

אנה ריאבצב | מחברת הספר "לכי תביני גברים!"

איטהל גיל כמון

"פעימות לב שחוברות יחדיו מסוגלות להזיז הרים"

תודה לצוות ספרי ניב על השירות, הליווי המקצועיות שבהפקת הספר. "פעימות לב שחוברות יחדיו מסוגלות להזיז הרים". תודה על "הלמה" הגדול, על ההבנה של מה עומד מאחורי כתב היד ועל הנכונות לצעוד צעד צעד בדרך להגשמת חלום. תודה על הקשבה, על האיפשור, על הדיוק בבחירת אנשי המקצוע ועל הנשמה הגדולה, שנמצאת מאחורי הלוגו "ספרי ניב".

איטהל גיל כמון | מחברת הספר "את יודעת צריך לקרוא לספר הזה לגעת בנשמה"

עידו כנען

"ספרי ניב היא בית חם ואוהב לסופרים"

ספרי ניב היא בית חם ואוהב לסופרים. הצוות התותח של ההוצאה עשה עבודה מקצועית ומהירה, נתן פתרון לכל בעיה שעלתה בדרך, והכל בחיוך ובאווירה טובה. והכי חשוב - התוצאה מדהימה! אני ממליץ בחום על ההוצאה המעולה הזו! עידו כנען.

עידו כנען | מחבר הספר "בניין חסר"

רוני קראוס

"לאורך כל הדרך קיבלתי תמיכה טכנית, רגשית ואישית!"

הגעתי לספרי ניב מאוד חוששת, לא ידעתי מה מצפה לי. לשמחתי, לאורך כל הדרך קיבלתי תמיכה טכנית, רגשית ואישית! בכל פעם שאני נכנסת למשרד אני מרגישה בבית ואני משוכנעת שאשוב לכאן עם הספר הבא! רוני.

רוני קראוס | מחברת הספר " מתפשטת"

אבישי לייבנזון

"מהרגע הראשון הרגשתי שהצטרפתי למשפחה"

הגעתי אל ספרי ניב לאחר הרבה המלצות מתוך הבנה שזהו המקום שבו אוכל לבטא באופן הטוב ביותר את היצירה שלי. החל מהרגע הראשון הרגשתי שהצטרפתי למשפחה. בכל צעד וצעד במהלך הוצאת הספר, קיבלתי ליווי צמוד של נדב מנהל ההפקה, כל צורך שהעליתי טופל מיידית והרגשתי שיש איתי "חבורה" שרוצה בהצלחתי וטובתי. הכריכה של הספר טופלה ברמה גבוהה ביותר, העריכה וההגהות בוצעו באופן מדוייק וחסר פשרות, השילוב בין כל המקצוענים שפעלו בתהליך, בוצע באופן מהדים ועקבי אני רוצה להודות להוצאת ספרי ניב על השותפות בדרך הרצון לסייע ולהצליח בכל התהליך, אין לי ספק שאמליץ לכל מי שרוצה להוציא ספר לאור, להצטרף למשפחה הזו 🙂 אבישי לייבנזון.

אבישי לייבנזון | מחבר הספר "פעם אחת בחיים ללכת עד הסוף"

אורלי אלפסי

"התחושה היתה שאתה לא לבד טועה בדרך, אלא עטוף במשפחה"

אני בספרי ניב עברתי, חוויה של היכרות עם עורכים סופרים ועשייה חדשה. ההוצאה לאור ריגשה אותי כאשר ערכה ערב לסופרים צעירים בו קבלנו רעיונות להפצה. התחושה הייתה שאתה לא לבד טועה בדרך אלא עטוף במשפחה. מאחלת לכן להגיע להוציא ספר ולהצליח עם ספרי ניב בתודה מראש אורלי אדם אלפסי

אורלי אלפסי | מחברת הספר "האור בקצה התודעה"

אבי יקואל

"מדי פעם פוגשים אנשים מיוחדים. לי זה קרה כשפגשתי את יהודה ניב"

מדי פעם פוגשים אנשים מיוחדים. לי זה קרה כשפגשתי את יהודה ניב, הבעלים של ספרי ניב, שאחראי על הוצאת הספר "התקבלת"! מתנות קטנות. המלצה עם הרבה אהבה. אגב, האיש גם סופר. כתב את רעם אילם מומלץ!!!

אבי יקואל | סופר, מייסד ומנכ"ל I-SCHOOL

מיכל טוהר לב

"בהודיה ענקית על היצירה המופלאה שלי שבחרה לעבור דרככם"

בהודיה ענקית על היצירה המופלאה שלי שבחרה לעבור דרככם. החל משלבי התהליך שהיו ברורים והועברו גם עם סרטונים במייל זה היה מופלא ומדוייק לי. העורך הלשוני והמעמדת נתנו לי יחס אייש וצמוד וזה זרם מולם בהרמוניה ושפה משותפת, מה שלא היה ברור לי שינוע כך. הודיה גדולה במיוחד לנדב איש הקשר שאיתו פעלתי והיה אחראי לתפור את כל החיבורים וגם לנוע מולי ומול הסקרנות והקצב שלי. תודה, תודה, תודה! כרך ב' נכתב כעת ואין לי ספק שעוד נפגש שוב בקרוב! חיבוק גדול והערכה אין סופית, מיכל.

מיכל טוהר לב | מחברת הספר "שפת האור"

עידו סומרפלד

"אני מלא הודיה והתרגשות על המסע הנפלא ומחכה לספר הבא שירצה לצאת לאור"

העבודה עם "ספרי ניב" הייתה עבורי מסע. אחד הקשיים שצפיתי במסע כזה של הוצאת ספרי הראשון לאור, הייתה החשש לעשות את הדרך לבד. הבחירה ב "ספרי ניב" ליוותה בתקווה שבכך לא אצעד לבד, ואכן כך היה. בכל צומת, בכל קושי או משבר בדרך, היה לי למי לפנות וממי לקבל עצה טובה, הכוונה או רק תחושת בטחון, שהכל בסדר. המסע התחיל בקמפיין ההד-סטארט, בליוויה המקצועי והמחזק של מיטל היקרה, שעזרה לי להתחבר אל עצמי ולחדד את עצמי את המסרים שאני מעוניין להעביר בעזרת הספר. "ספרי ניב" והאנשים מולם עבדתי היוו עבורי מעיין רשת ביטחון ותמיד מצאו את המענה הנכון ביותר עבורי החל מאלינור שליוותה את הפרוייקט, דרך מיטל, ליאורה, רחל, אסתי, שלי ואיילה וכלה בניב הסמנכ"ל. אני מלא הודיה והתרגשות על המסע הנפלא ומחכה לספר הבא שירצה לצאת לאור, ואם לא ציינתי מישהי/ו - תודה גם לכם! עידו סומרפלד.

עידו סומרפלד | מחבר הספר "הדרך הביתה"

סיגל סמברג

"כשנכנסתי הבנתי שכנראה כאן יוולד הספר הראשון שלי"

הגעתי לספרי ניב ממש במקרה (או שלא) ללא כל המלצה מוקדמת ממשהו שהכרתי. אחרי שיחה טלפונית עם ניב הבנתי שאני רוצה להגיע ולהפגש, אבל כשנכסתי הבנתי שכנראה כאן יוולד הספר הראשון שלי. חתמתי על חוזה בסוף השיחה ומייד התחלנו לעבוד. נדלקתי מיידתי על הקבלה, על הצוות האינטלגנטי, המנוסה מצד אחד אבל צעיר ברוחו ועדין עם סבלנות ענקית על כל שאלה או בקשה נעניתי במהירות, המאיירת מקסימה, החופש שקיבלתי כיוצרת - תענוג, והמפיקה המסורה שספגה את הלחצים שלי ותמיד היתה נכונות להקשיב ולדאוג לכך שהספר שלי אכן יהיה מוכן לפני החג. לא יכולתי לבקש יותר ,כמובן שאחזור לכאן לספרים הבאים, ממליצה בחום! שתהיה שנה טובה.

סיגל סמברג | מחברת הספר "דותי שליד הפופיק"

בת אל אבוטבול

"ספרי ניב עזרו לי להגשים חלום בצורה מקצועית ואישית!"

ספרי ניב עזרו לי להגשים חלום בצורה מקצועית ואישית! את התהליך מלווה מנהלת הפקה שממליצה, מכוונת ותומכת לאורך כל הדרך. צוות העובדים מיומן ומקצועי ומעל הכל מנצח ביד רמה - יהודה ניב האלוף! כשהתחלתי את התהליך הייתי מבולבלת, וחסרת אונים ובדקתי הוצאות רבות. הוצאת "ספרי ניב" היתה היחידה שבה הרגשי בטוחה. את ספרי הראשון (ואולי לא האחרון...) אני גאה להוציא בהוצאה זו וממליצה בחום על כל הצוות.

בת אל אבוטבול | מחברת הספר "הילד שהלך לחפש אמא אחרת"

יוני צ'ונה

"תודה על הליווי המקצועי יד ביד, בכל תחום"

לא פשוט להוציא ספר בפעם הראשונה, מה עושים קודם ומה אחר כך? ומה זה בכלל עימוד והעתק שמש? ואיך מספיקים לעשות את כל זה בלוח זמנים בלתי אפשרי? הצעד הראשון ואולי החשוב ביותר הוא, למצוא את אנשי המקצוע הנכונים שיובילו וילווי אותך בתהליך, לשמחתי מצאתי - אתכם. ועכשיו שכבר אפשר לנשום, להישען לאחור ולתכנן את הספר הבא,מגיע הרגע לומר תודה. תודה על עמידה בלוח זמנים צפוף ומרוץ משותף נגד מחוגי השעון, תודה על הליווי המקצועי יד ביד, בכל תחום, מהעריכה הלשונית המצוינת, דרך עבודה הגרפיקה והעימוד המוקפדת עד הפרט האחרון, ועד ההדפסה והמשלוח. תודה על הסבלנות, ההקשבה הגמישות וממאמץ וכמובן תודה על ששמרת על הנועם והחיוך גם ברגעי הלחץ. תודה על התהליך כולו ויותר מהכל תודה על התוצאה האיכותית מעוררת הגאווה, לחיי הספרים הבאים, נשמח לשתף פעולה גם בהמשך.

יוני צ'ונה | מנכ"ל עמותת מצמיחים ברשת

הדר גל ענבי

"הצוות עשה עבדוה מדהימה, והתוצר הסופי יצא מעל המצופה"

אני ממליצה בחום על הוצאת ספרי ניב. קיבלתי ליווי צמוד, מענה על כל השאלות לאורך כול הדרך. הצוות עשה עבודה מדהימה, והתוצר הסופי יצא מעל המצופה. ניב ומנהלת הפרוייקט שלי אלינור, היו זמינים בכל עת ועזרו לי לממש את רעיונותי ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר.

הדר גל ענבי | מחברת הספר "איפה הסנטר?"

רם ברוך דונל

"בחרתי שוב ב"ספרי ניב" כי הם מקצוענים, כי הם צעירים וחדשניים"

הספר הראשון שלי יצא בדיוק לפני שנתיים. בכלל לא היתה התלבטות היכן יצא הספר השני. בחרתי שוב ב"ספרי ניב" - כי הם מקצוענים כי הם צעירים וחדשניים. כי הם כל הזמן מחפשים היכן ניתן לשפר ולשדרג את השירות לסופרים. תוך חודש וחצי מרגע חתימת חוזה יצאו 1000 ספרים! נהנתי מהתהליך המרגש, וממליץ בחום! תודה רבה, רם.

רם ברוך דונל | מחבר הספרים "להתבגר איתה" ו- "לגדול איתה"

אפרת שטראוס

"הרגשתי שאני "בידיים טובות" ושאני לא לבד"

הוצאת ספרי ניב היא גם "בית" וגם "משפחה". כל כך שמחה שבחרתי בכם! קיבלתי מכם הרבה בטחון, יחס חם ואיכפתיות לצד מקצועיות ברמה גבוהה. הרגשתי שאני "בידיים טובות" ושאני לא לבד. תודה רבה על הכל! מקווה שניפגש שוב בקרוב.

אפרת שטראוס | מחברת הספר "דרך המיינדפולנס"

עמרי דן

"נדירים הם האנשים שרואים בהצלחה שלך הצלחתם הפרטית ומקדישים תשומת לב לכל פרט ופרט. בספרי ניב מדובר בנורמת עבודה"

לספרי ניב הגעתי לאחר שחיפשתי באינטרנט הוצאות ספרים. לשמחתי, גילתי הוצאה שעובדת בקצב טוב, באווירה צעירה ומשקיעה מחשבה בכל החלטה שמתקבלת. נדירים הם האנשים שרואים בהצלחה שלך הצלחתם הפרטית ומקדישים תשומת לב לכל פרט ופרט. בספרי ניב מדובר בנורמת עבודה. לכן אני רוצה להמליץ לכל סופר - כזה שמצוי בתחילת הדרך וכזה שכבר בקיא בה, לעבוד עם הוצאת ספרי ניב. בהזדמנות זו - תודה לניב, ליהודה ולאלינור, על שירות איכותי ואכפתי ועל יחס חם. עמרי.

עמרי דן | מחבר הספר "מילים של מחשבה"

יהודית אלון

"תודה על הסובלנות, על המקצועיות וההבנה"

ליהודה, נבו, אלינור וכל הצוות, תודה רבה על הגשמת חלום, אתם שותפים משמעותיים ביצירת הספר, תודה על הסובלנות, על המקצועיות וההבנה. אוהבת כל אחד ואחת מכם, יהודית אלון.

יהודית אלון | מחברת הספר "שינוי קטן הצלחות גדולות"

נועה ברנס

"היה תהליך מדהים וחוויתי!"

היה תהליך מדהים וחוויתי! ספרי ניב ליוו אותי מההתחלה, אני ילדה בת 16 שאין לה מושג איך מוציאים ספר ומגשימים את החלום. אלינור וכל הצוות הסבירו לי בסבלנות כל שלב, עזרו בכל מה שהיה צריך וגרמו לתהליך להיות כל כך מדהים, מאתגר ומרגש! תודה ענקית לצוות ספרי ניב על כל הליווי והלמידה והחוויה. נהנתי מאוד מהתהליך, תודה על שהגשמתם לי חלום! בהערכה רבה, נועה ברנס.

נועה ברנס | מחברת הספר "הפרחים של יונתן"

תמר אבניסן

"ידעתי שאלה האנשים שאני רוצה שילוו אותי בדרך המיוחדת והמרגשת של הגשמת חלום והוצאת ספר לאור"

מהפעם הראשונה שהגעתי ונפגשתי עם נבו רוזי - ידעתי שהגעתי למקום הנכון ולא הססתי בתום הפגישה ולאחר ההסברים הסבלניים לחתום מיד על ההסכם. ידעתי שאלה האנשים שאני רוצה שילוו אותי בדרך המיוחדת והמרגשת של הגשמת חלום והוצאת ספר לאור. תמיד היו זמינים אלי בכל שאלה לאורך התהליך הרגשתי ממש בת בית ושאכפת לכל אחד שהתהליך והספר יהפכו להצלחה, אוהבת פה את כולם! תמר פרמן - אבניסן.

תמר אבניסן | מחברת הספר "ימים מתחלפים"

מילי שוורצמן

"היה ברור לי שבשעת השין זו ההוצאה שתוציא את ספרי"

לספרי ניב, הגעתי לאחר המלצה של חברה שאמר לי בזו הלשון: "יש שם אנשים טובים ומקצוענים, נסי". לאחר פגישה עם יהודה, היה ברור לי שבשעת השין זו ההוצאה שתוציא את ספרי. המון סבלנות, הקשבה והתכווננות לרצונות ולחזון שלי, של איך ספר אמור להראות. אין לי ספק שאפנה אליכם גם בהוצאת הספר הבא וגם אמליץ לאחרים. מודה גם על הלמידה של עולמות תוך חדשים, שהיו זרים לי ונפתחו במטה קסם. בהוקרה, מילי שוורצמן.

מילי שוורצמן | מחברת הספר "אני, שירלי סטירהורן"

מיקי הראל

"קיבלתי ליווי צמוד ונפלא מאנשי הוצאת הספרים הזו"

תהליך ההוצאה לאור של ספרי היה תמיה מיוחדת במינה. זהו ספר שירי הראשון או מה שנקרא ספר ביכורים. קיבלתי ליווי צמוד ונפלא מאנשי הוצאת הספרים הזו. עורכת תוכן יוצאת דופן שזומנה לצורך העניין, טל איפרגן, הרבה פרגון ושאר כוח היו קשורים בתהליך הזה, ואציין באופן מיוחד את המעצבת הגרפית שעבדה בצמוד אתי כל הערב על כל תיקון, וזה לא היה פשוט משום שהכנסתי לספר רישומים שלי וכך גם בכריכה אותה היא עיצבה הכל באופן נפלא. לכך נוספו היחס והנעימות של חברי הצוות, ולכולם אני מודה מקרב לב, ומקווה להמשך עבודה איתם.

מיקי הראל | מחברת הספר "נקרע ענן לאלפי כבשים"

שיר טרן

"ההיענות המהירה והתוצאה המדהימה - יש כאן צוות שפשוט רוצה לעזור."

ספרי ניב הם ההוצאה לאור המומלצת ביותר מבחינתי. מעבר ליחס החם, ההיענות המהירה והתוצאה המדהימה - יש כאן צוות שפשוט רוצה לעזור. הצוות מסור שחשוב לו שהספר ייצא ברמה טובה ביותר, ובצורה שבה הסופר יהיה יותר ממרוצה. לאורך התהליך שעברתי מנהלת ההפקה ליוותה אותי במסירות ובקשב רב, למרות כל הדרישות שהצבתי היא עמדה בהכל בגבורה רבה ובסבלנות אין קץ. ממליצה בחום לכל הסופרים המתחילים שמעוניינים להוציא ספר ולעביר את התהליך המלא תחת קורת גג אחת בבית חם לפנות לספרי ניב, התוצאה אומרת הכל, נתראה בספר הבא! שיר טרן.

שיר טרן | מחברת הספר "כשהראש והלב נפגשים"

רני אודם

"מהפגישה הראשונה הבנתי שמדובר בצוות מקצועי, אנשים טובים וכאלה שיהיה לנו כיף לעבוד יחד."

אחרי שנים שרצינו להוציא ספר לילדים, פתאום קלטתי מחבר המלצה על הוצאה בשם "ספרי ניב". מהפגישה הראשונה הבנתי שמדובר בצוות מקצועי, אנשים טובים וכאלה שיהיה לנו כיף לעבוד יחד. הצוות המסור הפך להיות בלתי נפרד, מהחלום שלנו וגם ברגעים של חששות וקשיים היה שם בשבילנו. הרגיע תמך ועשה הכל כדי שיצא ספר עליו חלמנו. יצא הכי טוב שיכול להיות. תודה רבה לכם, הצוות הנדיר של ספרי ניב, רני אודם.

רני אודם | סופר ילדים וצלם

עדי לשם

"ממליצה בשמחה רבה ובאהבה, יחס נעים, אדיב, חם ואכפתי"

הוצאת ספרי ניב, ממליצה בשמחה רבה ובאהבה, יחס נעים, אדיב, חם ואכפתי לכל פרט שהיה לי חשוב. נהנתי גם לעבוד עם אסתי הגרפיקאית שעיצבה לי את הכריכה ואת עמודי הספר בסבלנות ובמקצועיות, תודה רבה, עדי לשם.

עדי לשם | מחברת הספר "אשליית הגוף"

דודו כהן

"משפחה ספרותית, חמה ועוטפת"

ספרי ניב הפירוש המושלם למילה משפחה. משפחה ספרותית, חמה ועוטפת. מגשימי חלומות, נותנים כוח מוטיבציה, ומוציאים את החלומות של כל כותב צעיר לאור.

דודו כהן | מחבר הספר "לבנות ולהבנות"

שני שרמן

"תודה על הכל, יצא תוצר מושלם, הרבה בזכותכם"

הגעתי לספרי ניב ומיד הרגשתי בבית. המון סבלנות הקשבה היו קשובים לכל שינוי ולכל שיגעון. תודה על הכל, יצא תוצר מושלם, הרבה בזכותכם, באהבה שני.

שני שרמן | מחברת הספר "סדקים של אור"

אדונירם אבוטבול

"לקחתם ספר מבולגן והפכתם אותו ליצירת מופת"

לספרי ניב ולהוצאה לאור כולה, ניב, יהודה וכל הצוות הנהדר, הספר הזה נכתב על ידי רוח שנשאה אותי ואת ידי וכתבה אותיות ומילים. אתם לזכותכם יאמר, ניב וורד זינגר, לקחתם ספר מבולגן והפכתם אותו ליצירת מופת. ללא שינויים רבים, הכנסתם אותו למסילה שלו ויצרתם את הזרימה שהיה זקוק לה. תהיו ברוכים ותמשיכו להצליח בדרככם. דרכי נועם, צניעות, ואהבת האדם והאני שבתוכו, אדונירם.

אדונירם אבוטבול | מחבר הספר "דניאל"

יצחק משה

"הגעתי לבית שמסייע, מלווה, תומך, ועוזר המון לסופרים חדשים"

ספרי ניב, הגעתי לספרי ניב עם חלום קטן ודרך ארוכה להוציא ספר לאור. לא כל כך הבנתי מי נגד מי ואיך ניתן להפוך חלום למציואת מאוחר מאוד הבנתי שהגעתי לבית שמסייע, מלווה תומך, ועוזר המון לסופרים חדים. בימי עיון, סבלנות, כתיבה, פלטפורמות שיווק ועוד... רוצה להודות לספרי ניב על כל מה שעשו בשבילי, ושבזכותם הספר שלי והגשמת החלום הפכו למציאות. ממליץ בחום לסופרים חדשים להגיע ולשמוע ולראות שהמקום להגשים חלומות הוא בספרי ניב. יצחק משה.

יצחק משה | מחבר הספר "מסע לאהבה חדשה"

איתן ברזלאי

"מקום הנותן תוקף וצבע בעולם שבו "הצבע" כמעט נעדר"

בכל אחד ואחד מאנשי המקום תמצאו קפדנות, יושרה, ליווי מהודק, איכפתיות כל אלו ויותר מזה תמצאו בספרי ניב. מקום הנותן תוקף וצבע בעולם שבו "הצבע" כמעט נעדר והמבקש להוציא ספר ימצא כאן לא רק הוצאה לאור אלא גם בית בברכה איתן ברזלאי

איתן ברזלאי | סופר

דורית מנור

"היום בו קיבלתי את הספר הוא אחד הימים החשובים בחיי"

שלום לכול הצוות. היום בו קיבלתי את הספר הוא אחד הימים החשובים בחיי. ההחלטה להוציא את כתביו של נדב שנכתבו בעת מחלתו, לאור היתה לא קלה. בעזרתכם הבאתם את הדבר הנפלא הזה, נשמור על קשר, דורית מנור

דורית מנור

תמרה סלע

"תחושה של חזרה הביתה"

אכן, ספרי ניב - מאפשרים תחושה של חזרה הביתה, ליווי חם, תומך, ומאפשר תהליך התפתחות לאורך הדרך עד לצאתו של הספר לאור.

תמרה סלע | מחברת הספר "לפעמים האדם יודע"

עידן להב

"הוצאת ספרים מקצועית ביותר בעלת תודעת שירות גבוהה ביותר"

ספרי ניב - הוצאת ספרים מקצועית ביותר בעלת תדועת שירות גבוהה ביותר, אבל לא פחות חשוב ואולי בעיקר, אנושיות. הייתה לי חוויה טובה מאוד ואני ממליץ בחום!

עידן להב | מחבר הספר "ספר מסעות ישראל"

יצחק בר יונה

"מיותר לומר שהתוצאה מצויינת בעיני כיוון שהוא פועל יוצא של האנשים שטרחו בהכנתו"

הספר חידת המציאות נכתב אומנם על ידי, אך לידתו לתוך עולם המילים נעשה ע"י ספרי ניב והצוות הסימפטי שטיפל בכל אחד מההביטים שלו. מיותר לומר שהתוצאה מצויינת בעיני, כיוון שהוא פועל יוצא של האנשים שטרחו בהכנתו. התחלתי לכתוב את ספרי הבא - יצירה ויצירתיות ואני מתכוון להוציא אותו לאור בהוצאת ניב. בברכה, יצחק בר יונה.

יצחק בר יונה | מחבר הספר "חידת המציאות"

שניר גוזלן

"להרגיש בבית עם כל גורם שיצא לי לעבוד איתו"

הוצאה מעולה עם המון שמחה ועשייה חיובית, פרקטים, מקצועיים, כל גורם במעלה הדרך נותן את מלא תשומת הלב ולהרגע לא הורידו את הרגל מהגז. היו ימים ושעות שבילינו מול מסכים מתאמים בנינו מה הצעד הבא. מהרגע שיצאנו לדרך הלכתי עם ההרגשה הפנימית שלי, וזה מה שהנחה אותי להיות רגוע, ובאמת להרגיש בבית עם כל גורם שיצא לי לעבוד איתו. ושוב המון תודה, שניר גוזלן.

שניר גוזלן | מחבר הספר "תהיו טובים"

אילן כהן

"לעבוד עם יהודה ניב, זה לקבל שירות ברמה נדירה בתוספת של מקצועיות אמתית."

לפני כשלושה חודשים סיימתי לכתוב ולערוך את ספרי "אחד מהעם". כדי להביאו לידי גימור סופי, נדרשתי לעשות לו עימוד וכך הכרתי את יהודה ניב. יהודה זמין בצורה מדהימה, בכל שלב, ביום ובלילה, תמיד זמין לכל בעיה, לכל תיקון, לכל הערה, והכול בסבר פנים יפות, בנועם מיוחד שמקרין את הביטחון לו זקוק הסופר ברגעים הקריטיים של העימוד הסופי וההדפסה. לעבוד עם יהודה ניב, זה לקבל שירות ברמה נדירה בתוספת של מקצועיות אמתית. על כך אומר לך יהודה תודה רבה ומאחל לכל מי שרוצה להוציא ספר לפגוש במקצועיות של האיש המיוחד הזה.

אילן כהן | סופר

דנה בן בסט

"נתתם בית למחשבות שלי"

להוצאת "ניב" בזכותכם החלום שלי הפך למציאות. נתתם בית למחשובת שלי ומקום לטירוף הזה ששמו דנה בן בסט, תדוה שאתם קיימים ותודה על אווירה משפחתית שאתם מעניקים דנה בן בסט "רקיע שלישי".

דנה בן בסט | מחברת הספר "רקיע שלישי"

ויטל קושניר

"ידעתי שיש על מי לסמוך ולא טעיתי"

ממליצה בחום על צוות מקסים, מקצועי, תומך אוהב, ולא מתפשר. הגעתי לספרי ניב כי ידעתי שיש על מי לסמוך ולא טעיתי. מהרגע הראשון ראיתי שיש אנשים שרוצים לעזור ולתת לי את הבמה. שמחה ממש שפניתי דווקא אליהם.

ויטל קושניר | מחברת הספר "אילו רק היתה לי אחות"

רויטל פולג

"זה לא היה קורה כל כך טוב בלי ספרי ניב, שהיו איתי לאורך כל הדרך"

היום, הלכה למעשה, יצא לאור ספרי הראשון, וההתרגשות בשמיים! זה לא היה קורה כל כך טוב בלי "ספרי ניב" שהיו איתי לאורך כל הדרך. זכיתי מכם ליחס חם - בנוקודות המוצא, להרבה רגישות ויחס, ובעיקר למקצועיות ואכפתיות לספר עצמו. הזמינות, הנגישות, המענה הנכון ופתרון הסוגיות - הכל היה לא רק לשביעות רצוני אלא בתחושת חיבוק אמיתית. תודה מיוחדת לנבו רוזי, שליווה אותי מהרגע הראשון, היית נהדר! ולכל הצוות - החל ביהודה כמובן, עירית ועוד, תודה!!!

רויטל פולג | מחברת הספר "סתיו חייו"

נדב ברק

"ספרי ניב היו שם לאורך כל הדרך עם הניסיון והידע העצום שלהם"

להוציא ספר זה אחד התהליכים הכי דורשים ולא פשוטים שיש. ספרי ניב היו שם לאורך כל הדרך עם הנסיון והידע העצום שלהם, תמכו ועזרו בכל שלב ושלב בצורה הכי חמה וטובה שיש, כמו בבית. לי רק נותר לקחת את הספר ולהגיד להם - תודה!

נדב ברק | מחבר הספר "דברים שלא אמרתי"

גל חרמון

"'קשה לי לדמיין תהליך נעים יותר לסופר ממה שזכיתי לו בספרי ניב"

תהליך ההוצאה לאור הרגיש באמת משפחתי, מצד אחד, אך מקצועי ומהונדס מצד שני. השלבים היו ברורים ורציפים וכל הבקשות המשונות שלי נענו בחום וברצון, עד ליציאה המרגשת של ספרי הראשון - "בוערים". קשה לי לדמיין תהליך נעים יותר לסופר ממה זכיתי לו בספרי ניב.

גל חרמון | מחבר הספר "בוערים"

טל לביא מרגלית

"לא שיערתי ששנה אחרי אהיה באותו חדר מחזיקה את הספר שלי"

הגעתי לספרי ניב לעשות סדנת כתיבה, לא שיערתי ששנה אחרי אהיה באותו חדר מחזיקה את הספר שלי. החוויה היתה מדהימה החל משלב הסדנה שנתנה לי את האומץ להבין שאני מסוגלת, דרך ששלבי ההפקה והחתימה, כולל התלבטויות שהיו לי בדרך והעזרה שלכם שהכל יתקתק ויעמוד בזמנים תודה לכם על הגשמת חלום, באהבה טל.

טל לביא מרגלית | מחברת הספר "פורשת כנפיים"

עדי אבוקרט

"ספרי ניב הם בית חם שמגשים חלומות"

ספרי ניב הם בית חם שמגשים חלומות. אנשים קסומים שליוו אותי במשך התהליך המרגש, שעברו איתי וידעו איך לכוון את מיתרי ליבי כדי שהפריטות מהלב ייצאו אל הלבבות בקסם הכי טבעי. אם זה בגרפיקה שכל יצירה ממוקמת במקום הכי נכון ומרגיש ביותר בח"י הפרקים של הספר, ואם זה בעריכה הלשונית והספרותית שכל שיר מתוכנן באהבה. מודה וממליצה, מעומק ליבי עדי.

עדי אבוקרט | מחברת הספר "פריטות מהלב"

נועה פרידמן

"תודה שאיפשרתם לחזון שלי להתממש"

בספרי ניב קיבלתי תמיכה וליווי עבור כל צורך שצץ בדרך. החל מעימוד ועיצוב כריכה מושלמים וסבלניים להתעקשות על כל פרט קטן. דרך התאמת הגוון המדוייק לרקע האיורים עד לאישורי, וכלה ברעיונות מעולים לשיווק התוצר. תודה שאיפשרתם לחזון שלי להתממש 🙂 נועה

נועה פרידמן | מחברת הספר "שלום פרפר"

סיגל עומר

"חוויה מדהימה בדרך שלא ניתן לתאר במילים"

לכל צוות ניב הוצאת ספרים הייתם מעולים. הגשמתם לי חלום של 40 שנה, בצורה הכי מקצועית, נעימה ואדיבה שניתן. הספר יצא לאור והוא מדהים וחדש, המון המון תודה! חוויה מדהימה בדרך שלא ניתן לתאר במילים, המון המון תודה וברכה.

סיגל עומר | מחברת הספר "רימונים וענבים"

יעקוב בולוס

"אני מודה לספרי ניב על עבודה מסורה,זמינות בכל עת וטיפול בכל נושא ונושא בזמן"

אני פגשתי אנשים מקצועיים ונעימים כיף לעבוד איתם. עם "ספרי ניב" הייתה לי עבודה מהנה הצלחנו להוציא את הספר לאור במהירות והקדמנו את לוח הזמנים.יחד איתם הצלחנו לעצב כריככה יפה שמציגה יפה את אחד הנושאים העיקריים בספר. אני מודה לספרי ניב על עבודה מסורה, זמינות בכל עת, וטיפול בכל נושא ונשוא בזמן ובלי עיכובים. אני מודה מכל הלב לצוות העובדים שהשקיעו מזמנם ומהידע שלהם להוציא את הספר שבעיני היתה רמה גבוהה, יעקוב בולוס.

יעקוב בולוס | מחבר הספר "שונית האלמוגים"

גילי לוי

"אנשים, מקסימים, קשובים, סובלניים, מוכשרים וזמינים"

חווית ההוצאה לאור דרך ניב היא בלתי נשכחת. אנשים מקסימים, קשובים, סובלניים, מוכשרים וזמינים. לאורך כל התקופה זכיתי לעבוד עם צוות ששינה דברים עבורי בכל רגע נתון, יצר בשבילי אופציה וכריכה חדשה, מספר פעמים, היו קשובים לרצונות שלי ולחזון שלי אליה וסובלניים גם כשדרשתי שינוי. גם בנוגע למילים הכתובות, עבודת ההגהה הייתה מצויינת אך עדיין אפשרה מרחב מילולי ונתנה לי את האפשרות גם לכתוב נכון וגם לכתוב בשפה ובסגנון הייחודיים לי. עירית, שליוותה אותי בשלבים האחרונים של ההפקה הייתה אדיבה, סובלנית ומקסימה ועשתה את התהליך פי כמה וכמה יותק מדהים עבורי תודה רבה לניב הוצאה לאור! גילי.

גילי לוי | מחברת הספר "אגדת רובלין"

פנינה גרין טננבאום

"נהנתי מאוד לעבוד עם כולם, לקבל תובנות אודות שיווק, לקבל טיפים והכוונה מועילה וטובה"

הרבה תודות לספרי ניב, ליהודה והצוות המקצועי המדהים. לא חקרתי על ספרי ניב, פשוט באתי וביקשתי הצעת מחיר. נהנתי מאוד לעבוד עם כולם, לקבל תובנות אודות שיווק, לקבל טיפים והכוונה מועילה וטובה. נהנתי מההפקה גם אם היה מלחיץ לבצע הגהות. אבל הכל יצא לטובה, גם הכרות עם אנשים מדהימים. כל הכבוד והמון תודות והוקרה, פנינה טננבאום.

פנינה גרין טננבאום | מחברת הספר "עיניים מדברות"

הדס יחיא

"צוות ספרי ניב, יהודה ניב ואלינור מצאו פתרון לכל בעיה שצצה וטיפלו בכל בקשה שלי במקצועיות."

עברתי יחד עם הוצאת ספרי ניב תהליך של מעל שנה שבו עבדתי באופן צמוד יחד על הספר שלי. במהלך השנה עברנו המון, על מנת שהספר יצא לאור בצורתו המושלמת. העבודה על הספר לעיתים הייתה קשה אך משתלמת. צוות ספרי ניב, יהודה ניב ואלינור מצאו פתרון לכל בעיה שצצה וטיפלו בכל בקשה שלי במקצועיות. רוצה לציין לשבח את אלינור שאומנם איתי מאמצע התהליך, אך מאז שנכנסה להפקת הספר - הכל התחיל לרוץ עוד יותר עד לתוצאה הסופית. היא תמיד דאגה לשאול ולוודא היכן התהליך ולקדם הכל בחיוך וברוך טובה. תודה רבה גם לשאר הצוות, באהבה והערכה ענקית הדס יחיא.

הדס יחיא | מחברת הספר "פאזל"

פרופסור ברוך פולק

"כשאין לך מושג מה כרוך בהוצאת ספר, אין מקום כמו "ספרי ניב" בכדי לעזור לך להוציאו."

כשאין לך מושג מה כרוך בהוצאת ספר, אין מקום כמו "ספרי ניב" בכדי לעזור לך להוציאו. בתודה מקרב לב.

פרופסור ברוך פולק | מחבר הספר "הגיגים של מהנדס זקן"

חנה בן צבי גורן

"הספר יצא בדיוק כמו שראיתי אותו בעיני רוחי, והרבה בזכותכם"

הקשר עם ספרי ניב נוצר באמצעות האינטרנט, אחרי בירור עם עוד כמה מו"לים נבחרה "ספרי ניב" מכמה סיבות, שהעיקרית בהן היא הוייב שהרגשתי מהרגע הראשון ושהוכח כנבון בתהליך עצמו. אלינור המפיקה הייתה ועדיין פנויה לגמרי כאליו באה לעבודה רק בשבילי. נהניתי מאוד מהפינג פונג עם מושיק חסון העורך שהיה קשוב לניואנסים הלשוניים והתוכניים. נהנתי מקשר הנעים והתכליתי עם רותם המעצבת. הספר יצא בדיוק כמו שראיתי אותו בעיני רוחי והרבה בזכותכם, אנשים טובים בניב ספרים. נשארתי עם טעם חזק של עוד (ויש עוד), עם המון כבוד והערכה ואהבה, חנה.

חנה בן צבי גורן | מחברת הספר "חמישה סיפורים על לושיק"

לוביץ אהובה

"ליבי מלא הודיה, על צוות חם וסבלני, שמלווה באהבה כל צעד"

ליבי מלא הודיה, על צוות חם וסבלני, שמלווה באהבה כל צעד. תומך ועושה הכול בנועם עד לפרט האחרון, שיצא הספר בשלום.

לוביץ אהובה | מחברת הספר "שירים אהובים"

דניאל יעקובזון

"הצלחתם להפתיע אותי מעל ומעבר"

ספרי ניב היקרים, אני אדם שמאוד קשה לרצות אותו והצלחתם להפתיע אותי מעל ומעבר. מקצועיים, רצון לעזור, עיצוב מקסים ומעל הכל תחושה שאתם רוצים שאצא עם חיוך גדול תדוה רבה שהגשמתם לי חלום! דניאל

דניאל יעקובזון | מחבר הספר "חשבונא(ע)ים להכיר"

שיאל נובוקובסקי

"אתם פשוט יוניק בסביבה שלנו."

תודה רבה! אין לי מילים, בעצם יש קצת. יהודה היקר, היה לי תענוג גדול לעבוד איתך ועם הצוות המדהים והמקצועי שלך. הסבלנות, האכפתיות, הירידה לפרטים וכל זה בזמן תגובה כמעט אונליין, ראויים לשבח. עושה חשק עז להוציא עוד ספרים. אתם פשוט יוניק בסביבה שלנו, באהבה והערכה רבה, שיאל.

שיאל נובוקובסקי | מחבר שותף בספר "אבאבלדושקי"

זהבה חן

"סייעתם לי להגשים חלום"

תודות לצוות ספרי ניב, על הליווי, ההקשבה, העבודה המקצועית והביצוע המהיר מתחילת הוצאת הספר ועד סיום ביצועו ותהליך הפקתו. סייעתם לי להגשים חלום ולהביא סיפור היסוטרי מנקודת מבטן של נשים לתודעה הציבורית. זהבה חן טוריאל "הנשים של טרואל".

זהבה חן | מחברת הספר "הנשים של טרואל"

אליסף ליבי

"זכיתי בזכותכם להגשים חלום"

חלום של הרבה מאוד שנים הפך למציאות. רעיונות מופשטים למילים. זכיתי בזכותכם להגשים חלום תודה

אליסף ליבי | מחבר הספר "למה מתכוונים כשאומרים אלוהים"

אורי שרון

"הספר מוקפד, אסתטי וקריא, והעימוד מקצועי לחלוטין בכל מבחינה."

יהודה שלום, רציתי להודות לך ולצוות שלך, ולהביע את הערכתי על העבודה על ספרי 'איך כותבים סיפור - מדריך לכתיבה פרוזה'. קיבלתי השבוע לידיי אבטיפוס מודפס והתוצאה נהדרת בעיניי - הספר מוקפד, אסתטי וקריא, והעימוד מקצועי לחלוטין בכל מבחינה. אבל לא רק התוצאה הייתה לשביעות רצוני המלאה אלא גם התהליך. תענוג לעבוד איתך ועם הצוות שלך - השירות תמיד בחיוך (גם כשנדנדתי שוב ושוב עם שינויים ותיקונים קטנים), מתוך מחויבות לאיכות הספר, ובלוחות זמנים שהצליחו להפתיע אותי לטובה. הרבה תודה! אשמח לעבוד יחד גם בעתיד, ואתה מוזמן להפנות אלי לקוחות מתלבטים לצורך המלצה.

אורי שרון | כתיבה נוצרת

כינרת תפוחי

"צוות ספרי ניב: אני מורידה בפניכם את הכובע, מעריכה המון"

הכרתי את ספרי ניב לפני שנה בערך ועברתי איתם תהליך של לידה. עברנו יחד את ההאדסטארט (פרויקט מימון המונים), ואחריו המשכנו לשלבי הוצאת הספר (כריכה, הגהה, עימוד וכדומה). קיבלתי צוות שליווה אותי מתחילת הדרך ועד סופו, הכרתי אנשים וצוות וליווה אותי גם בהמשך דרכי. צוות ספרי ניב: אני מורידה בפניכם את הכובע, מעריכה המון, כינרת תפוחי.

כינרת תפוחי | מחברת הספר "חולמים אהבה"

שי דוידוב

"הספר נראה מצוין, נמכר היטב ומקבל ביקורות מצוינות"

יהודה שלום רב, עם סיום פרויקט ההוצאה לאור של מדריך גוף הידע בניהול פרויקטים, ברצוני להודות לך על תרומתך הרבה להצלחת הפרויקט. סייעת לנו רבות, העבודה כללה שילוב של איורים אל תוך הספר, תוך שמירה על אילוץ חשוב של תאימות מלאה למהדורה באנגלית. הדבר הצריך ממך התאמות ותשומת לב מרבית לפרטים קטנים. למרות האתגר, ידעת להדריך ולהנחות אותנו כיצד לתקן. הבנת את בקשותינו ונענית לכל אחת ואחת מהן באדיבות ובמהירות. התוצאה הסופית הינה משביעת רצון ביותר. הספר נראה מצוין, נמכר היטב ומקבל ביקורות מצוינות גם אתה שותף בקידום מקצוע ומקצועיות ניהול פרויקטים בישראל, מקווה כי נוכל לעבוד יחד גם במהדורה הבאה... יישר כח!

שי דוידוב | ס.נשיא העמותה לניהול פרויקטים בישראל

אור בגים

"לאורך כל הדרך היה לי עם מי לדבר, לקבל עיצה ותמיכה, פתרונות ורעיונות."

להוצאת ספרי "נפש חיה" המפתחות לשחרור פנימי, חיפשתי מישהו שיבצע עבודה מורכבת תוך קשב, קשר ורגישות, לצד יידע טכני מעולה ויכולת ביצועית גבוהה ובעלות סבירה חיפשתי ומצאתי את ספרי ניב! ספרי ניתקל בשינויים לא צפויים, ולאורך כל הדרך היה לי עם מי לדבר, לקבל עיצה ותמיכה, פתרונות ורעיונות. שיתוף הפעולה היה פורה והתוצאה מלבבת עיניים אני מודה ליהודה המקסים עם הלב הרחב ולבתיה על עבודתם המקצועית, אור בגים.

אור בגים | מחברת הספר "נפש חיה"

אילן שטייר

"הצעת המחיר הנוחה והאטרקטיבית הייתה רק השלב הראשון."

הצעת מחיר הנוחה והאטרקטיבית הייתה רק השלב הראשון. אחר כך באה עבודה יסודית, מתחשבת באופי המוצר ובי כלקוח. לבסוף ללא פשרות או טענות קיבלתי שרות מלא עד לקבלת הספר המיוחל.

אילן שטייר | הוצאת עושים היסטוריה

בניהו דיין צדק

"אני רוצה להודות לכם על עבודה יפה ויצירה משותפת נפלאה"

אני רוצה להודות לכם על עבודה יפה ויצירה משותפת נפלאה. השירות, הנכנות, הזמינות והרצון הטוב לבצע את כל בקשותיי עמדו כל רקע מול עיניכם, תודה רבה על כל העזרה הרבה.

בניהו דיין צדק | סופר ילדים

דני דביר

"יהודה, לא יכולתי לבחור שותף מוצלח יותר לתהליך עימוד ספרי ואני מודה לך בחום על כך."

פניתי ליהודה מ - "ספרי ניב" דרך המלצתו של חבר קרוב שסייע לי בכתיבת הספר והופתעתי מאוד לטובה. יהודה ניב הצליח בכישרונו הרב להביא להוצאת ספר המורכב מסיפורים ומשלב תמונות - ברמה גבוהה ואיכותית מאוד. הופתעתי לגלות שיתוף פעולה מלא הניתן בגמישות רבה ומענה תמידי יוצא דופן תוך עבודה מתמדת מסביב לשעון יחד עם בתיה בעלת "סבלנות הברזל" - שסייעה בעימוד הספר רבות. כל אלה גרמו לי לחוות תהליך מופלא והקלו עליי מאוד בהוצאת ספרי עד הוצאתו לאור בצורה מושלמת. יהודה, לא יכולתי לבחור שותף מוצלח יותר לתהליך הוצאת ספרי ואני מודה לך בחום על כך. אישית, אני מוקיר את עבודתך המקצועית ואמליץ בחום לכל החפצים בהמלצתי.

דני דביר | מחברה הספר "צוף הדבורה"

צוות Path To Ultimate

"את יהודה ניב אפשר לתאר במילה אחת: מקצוען!"

את יהודה ניב אפשר לתאר במילה אחת" מקצוען! אחת ההחלטות החשובות שקיבלנו לפני הוצאת הספר לשוק הבינלאומי, הייתה להיעזר ביהודה ניב ובמומחיותו בתחום ההוצאה לאור. יהודה הוא ללא ספק מהטובים בארץ בתחומו: יסודי, מקצועי, אמין, ישר ומבין ענין. תודה ובהצלחה רבה, Path To Ultimate.

צוות Path To Ultimate

חנה כהן

"בכל פעם גילית סבלנות, אורך רוח, ונכונות אין סופית לתת את השירות המקסימלי ללא הגבלת זמן"

יהודה מנכ"ל "ספרי ניב", ברצוני להודות לך על החוויה הנפלאה שהייתה לי בעבודתי אתך. בחרתי בך לעבוד על ספרי "סבתא רצה בנעלי הקסמים" ובחירתי היתה נכונה ומוצלחת. לא פעם אחת ולא פעמיים נאלצתי לשנות את העימוד בשל עבודת המאיירת ובכל פעם גילית סבלנות, אורך רוח, ונכונות אין סופית לתת את השירות המקסימלי ללא הגבלת זמן. רוצה להודות לך על עבודה מקצועית ביותר, מהירה, נעימה שהשרתה בי בטחון שאני יכולה לפנות אליך גם בספרים הבאים. ושוב תודה על הכל.

חנה כהן | סופרת ומשוררת

גבריאלה מורז

"הספר שלי פשוט יצא תכשיט מרהיב ביופיו ובאסתטיקה שלו."

לפני כחודשיים חיפשתי אדם שיוכל להוציא את ספרי, ישלב בו את האיורים ויעצב את הכריכה שלו. ואז פגשתי את יהודה. כמי שמוסר את הדבר הכי יקר לו בידי אדם שהוא לא מכיר, לא ידעתי למה לצפות וגם היו לי לא מעט חששות. מהרגע הראשון, הוא השרה אווירה של נועם, אמפתיה - עם זאת מקצועיות מוחלטת. ראיתי דוגמאות לעבודתו והתרשמתי עמוקות. ואז התחילה העבודה, קשוב לכל בקשה - לא חשוב כמה יוצאת דופן - מבצע במושלמות מכל האספקטים, והמון המון סבלנות. הבטחות קוימו מעל ומעבר, הדברים בוצעו בדיוקשאין למעלה ממנו... יהודה עבד עם כל הלב והנשמה והספר שלי פשוט יצא תכשיט מרהיב ביופיו ובאסתטיקה שלו. ואין בדברי שום הגזמה. תגובות האנשים כשלוקחים את הספר לידיהם מאשרות את זה. יהודה הוא מתנה גדולה מאוד לספר שלי ומאמינה שיהיה כך גם באלה הבאים לאחריו.

גבריאלה מורז | סופרת ומשוררת

גלעד אמשלום

"אין ספק שאמליץ עליהם בהזדמנות הראשונה."

איזה כיף. איזה כיף לעבוד מול אנשים מקצועיים, כנים, מסורים והכי חשוב - אמינים. יהודה ניב ועובדיו המסורים ליוו את תהליך הספר במקצועיות רבה לאורך כל הדרך.על - אף אינספור שינוים ועדכונים שבוצעו במהלך האיור והעיצוב הגרפי של הספר - הם המשיכו להתייחס לכל פסיק ונקודה בצורה הרצינית ביותר. כיף לעבוד מול אנשים כאלו במיוחד בתעשייה הזו. אין ספק שאמליץ עליהם בהזדמנות הראשונה.

גלעד אמשלום | קלינאי תקשורת וסופר ילדים

ד

"ברצון התמידי ובכל עת לעזור, ועם צוות תומך"

ליהודה ניב, ולכל צוות "ספרי ניב" לרגל צאת הספר "אדריכל יהודה מגידוביץ - האומן מאומן", אתה יהודה, בשקט שלך, בסבלנות אין קץ, במומחיות והידע שברשותך, ברצון התמידי ובכל עת לעזור, ועם צוות תומך, ידעת לנווט כהלכה את ההליך כולו עד ללידה המוצלחת.

ד"ר יואב חצרוני | מחבר הספר "אדריכל יהודה מגידוביץ - האומן מאומן"

אסתר ויתקון

"נכונות להקשיב ולשנות ולייעץ בעדינות לאורך כל הדרך"

היה לי העונג לעבוד עם ספרי ניב על הוצאת ספרי "הנפלא מגשת" הצוות, גילה הבנה, סבלנות, נכונות להקשיב ולשנות ולייעץ בעדינות לאורך כל הדרך. זו היתה עבורי חוויה בונת אמון ביכולת ליצור קשר אנושי מושלם במשא ומתן עסקי. בוודאי תרגשו כל מי שיפנה אליכם לצורך הוצאת ספר. ממליצה בחום.

אסתר ויתקון | מחברת הספר "הנפלא מגשת"

טל ניב

"לא להתבלבל, "ספרי ניב" זו הכתובת עבורכם!"

בתור סופר מתחיל שהחליט מסיבות אידיאולוגיות להוציא לאור ספר, תרתי אחר מקום שיוכל לעזור לי ולא יחפש לנצל את חוסר מודעתי בתחום. ויקרא יט' 14: "ולפני עור לא תתן מכשול". מצאתי בקלות וביעילות את "ספרי ניב", אתר מרשים, המון מידע יעיל. יצירתי קשר עם יהודה ופשוט אי אפשר לפספס עד כמה שהוא אוהב את המקצוע ועושה את כל עבודתו נאמנה מתוך אהבה לתחום, וחס וחלילה לא לנצל אדם חסר ניסיון, אדרבא, הוא נתן לי את כל התשובות והציף אותי במידע חשוב עבורי, היה זמין בכל יום בכל שעה לכל שאלה, מתן תשובות מהיר עם סובלנות אדירה. בתקופה קצרה בהרבה מזו שתכננתי, מאז שיצרתי קשר עם יהודה ו"ספרי ניב", הספר הודפס בצורה הכי מקצועית שתתואר, הרבה מעל לזו שתיארתי. תודה יהודה על העבודה המסורה, הסובלנות, המקצועיות, ההתחשבות, ההשקעה והאמונה תודה לך יהודה שעזרת לי להגשים חלום בהוצאה לאור את ספרי "עיניים פקוחות". לכל מחפשי הוצאה לאור, לא להתבלבל, "ספרי ניב" זו הכתובת עבורכם!

טל ניב | מחבר הספר "עיניים פקוחות"

ניר אזולאי

"מקצועי, תומך וזמין תמיד, גם בשעות הזויות..."

אני שמח שהייתה לי הזכות לעבוד איתך, אתה איש יקר, מקצועי, תומך וזמין תמיד, גם בשעות הזויות... לאורך כל הדרך נתת לי תחושה שיש על מי לסמוך והגבת בסבלנות לכל בקשה שלי (ואני נודניק לא קטן). אין ספק שאת הספר הבא אני אוציא אצלך, מודה מקרב לב, ניר.

ניר אזולאי | סופר

סברינה דה-ריטה

"אני מרוצה ממה שיצא. הספר יצא מסודר ואסתטי"

החוויה שלי מולכם היתה מצויינת, אני מרוצה ממה שיצא. הספר יצא מסודר ואסתטי, תודה רבה 🙂 סברינה

סברינה דה-ריטה | משוררת

עפרה מדיסקר

"מי שקיבל את העבודה המוגמרת בבית הדפוס הציץ דקה וסיכם. "עשו כאן עבודה טובה""

אל יהודה ניב הגעתי אחרי 4 שנים של כתיבה, מחיקה ,עריכה ושכתוב. הכנסתי בספר כל מה שיכולתי: עלילה, חוכמה, כנות, רגש והומור. יהודה ניב שהיה זר לי, אמור היה להפוך את העובר שלי ליפה ומושך. חששתי, אבל יהודה במקצועיות, בחביבות, בסבלנות ובזריזות, קנה את אמוני וילד ספר יפה ונעים לקריאה מי שקיבל את העבודה המוגמרת בבית הדפוס הציץ דקה וסיכם - "עשו כאן עבודה טובה" תודה לך יהודה.

עפרה מדיסקר | סופרת

תמי הלוי

"תודה על הסבלנות הרבה והשירות המסור."

ב"ה תודה ליהודה ניב על העבודה המסורה בביצוע העבודה על הספר ששלחתי אליו. תודה על הסבלנות הרבה והשירות המסור. המשך הצלחה!

תמי הלוי | מוציאה לאור

אריאל לוי

"הרגשתי שאני בידיים טובות ושיש לי על מי לסמוך, התוצאה מעידה על כך."

גיליתי את יהודה ניב במקרה, או לא במקרה, תלוי בנקודת ההשקפה כך או כך, מהרגע הראשון הבנתי שהכרתי קודם כל בן אדם טוב שאוהב את העבודה שלו. מיד אחר כך התגלו לי כל שאר התכונות שלו. גיליתי בן אדם מקצועי, ישר, אמין, יעיל, תמיד זמין, תמיד סבלני, תמיד עם סמיילי בתחילת כל מייל, באמצע ובסוף. לאורך כל תהליך הספר שלי עם יהודה הרגשתי שאני בידיים טובות ושי לי על מי לסמוך, התוצאה מעידה על כך. תודה יהודה.

אריאל לוי | מחבר הספר "פנטסטי"

סיוון פיטוסי

"העצות תמיד היו מדוייקות והטיפים תמיד היו נכונים"

יהודה עיצב את ספרי הראשון, "למה הוא לא מתקשר?" ועשה זאת במקצועיות רבה, ועם המון סבלנות שלא מובנית מאליה, במיוחד בענף הזה. מעבר למקצוענות הרבה, הרגשתי שיהודה הוא גם מקצוען אמיתי בתחומו - העצות תמיד היו מדוייקות והטיפים תמיד היו נכונים אין לי שום ספק שיהודה יעמוד לי גם את הספרים הבאים.

סיוון פיטוסי | מחברת הספר "למה הוא לא מתקשר?"

מתן גור-ארי

"נחשפתי לאדם מקצועי, מסור, הגון, שירותי, אדיב בעל רגישות יוצאת דופן"

לאחרונה סיימתי לכתוב את ספרי הראשון "אני והשותף החדש שלי", לקראת סיום היצירה פצחתי בחיפוש אחר בעל מקצוע בתחום ההוצאה לאור. לאחר שיטוט באינטרנט הגעתי ליהודה ניב נחשפתי לאדם מקצועי, מסור, הגון,שירותי, אדיב בעל רגישות יוצאת דופן. הספר שלי מתאר את ההתמודדות שלי כנגד מחלת הסרטן בשנה האחרונה, יהודה הקל עליי בכל דרך שיכל ועל-כן אני מודה לו, תודה יהודה.

מתן גור-ארי | מחבר הספר "אני והשותף החדש שלי"

יאיר בן-חור

"אני מבקש להודות מקרב הלב ליהודה ניב וצוותו על היחס האדיב"

יהודה ניב ואני עובדים יחד ומשתפים פעולה. נפלא לעבוד עם אדם כמו יהודה, נהדר לעבוד עם אדם מוכשר, קשוב, ענייני ונעים שנמצא איתך באותו ראש. אני מבקש להודות מקרב הלב ליהודה ניב וצוותו על היחס האדיב, הסבלנות הרבה, המקצועיות הראויה לשבח והאהבה הרבה בטיפול המסור שלו בספר השירים השליש שלי, "העשב נרדם בשדות". מסירות כזו נדירה בימינו. תודה מיוחדת לגרפיקאית בתיה היקרה על הזמן שהקדישה לעיצוב הכריכה בסבלנות אין קץ. ראוי לציין גם את המהירות שבה נעשו הדברים, שלא הפחיתה מהמקצועיות כהוא זה, תודה רבה, ספרי ניב!

יאיר בן-חור | משורר ועורך לשון מחבר הספר "העשב נרדם בשדות"

שרון פלורנטין

"על האוזן הקשבת, הייעוץ המקצועי והפיקוח בבית הדפוס."

עכשיו, לאחר שהספר יצא לאור, אני רוצה להודות לך. ראשית - על העבודה המקצועית בהוצאת הספר. שנית - על מהירות תגובתך לכל הערותיי ועל ביצוע מקצועי ביותר בפרק זמן קצר מאוד. שלישלית - על האוזן הקשבת, הייעוץ המקצועי והפיקוח בבית הדפוס. הורדת מעל כתפיי את כל הבירוקרטיה הכרוכה בהוצאה לאור של ספר ועשית זאת בחיוך, בנועם לב ובמקצועיות גדולה. אני שמחה על שהיית שותף להגשמת חלום!

שרון פלורנטין | סופרת

נילי שוסט

"הזמינות ללקוח היא מקסימלית ומעל לכל חשוב להם שתצאו מרוצים - ובמקרה שלי כך היה"

כשחיפשתי מעצב לעיצוב ועימוד ספר הילדים הראשון שלי היו לי הרבה מאוד חששות ואפס המלצות. לספרי ניב הגעתי ממש במקרה ומהר מאוד החששות נעלמו. יהודה מקצועי, יסודי, סבלני ובעל תודעת שירות מאוד גבוהה, מה שנדיר מאוד במחוזותנו. העבודה הייתה מהירה וזורמת, הזמינות ללקוח היא מקסימלית ומעל לכל חשוב להם שתצאו מרוצים-ובמקרה שלי כך היה. אני חשה חובה נעימה להודות על כל העשייה, המאמצים הכנים והאוזן הקשבת לאורך העבודה המשותפת. .מבחינתי, בפעם הבאה יהו אפס חששות והמלצה אישית חמה מאוד.

נילי שוסט | סופרת ילדים

שיבולת ברזני

"העיצוב האמנותי של ציור העטיפה, הצבעים הנכונים, הגופן המתאים והדיוק בכל פרט ופרט הרחיבו את לבי."

לפני זמן מה פניתי אל ספרי ניב וביקשתי שיבצעו עימוד לספרי "בית משוקולד". לאחר זמן קצר שלחו אלי את הספר ונדהמתי מהשינוי העצום שחל בו: העיצוב האמנותי של ציור העטיפה, הצבעים הנכונים, הגופן המתאים והדיוק בכל פרט ופרט הרחיבו את ליבי. החלטתי שמעתה ואילך אעבוד רק איתו הבונוס: מחיר הוגן ושווה לכל נפש. מומלץ בחום!

שיבולת ברזני | משוררת

עידו אנג'ל

"ספרי ניב הם מקצועיים ובעיקר בני אדם"

ספרי ניב הם מקצועיים ובעיקר בני אדם. היה לי העונג לעבוד איתם על ספרי "שירים נוראיים". נדנדתי להם את הנשמה - והם המשיכו לענות בחיוך וברצון חרוץ מאין כמוהו - ויצאתי שמח.

עידו אנג'ל | סופר ומשורר

עידן עדות

"גמישותם לצד אהבתם האמתית והכנה ליצירה וליוצר, גרמו לעבודתי איתם לחוויה יצירתית מלאה בהשראה."

כשיוצר נתקל במצרך הנדיר הקרוי וודאות, הוא קופץ עליו ואוחז בו בשתי ידיו. ספרי ניב הם סלע וודאות שכזה. יכולתם להביא מוצר גולמי ליידי מוצר מוגמר ויוצא דופן היא כישרון ברוך ויציב בעולם אי הוודאות של היצירה. כשרונם וגמישותם לצד אהבתם האמתית והכנה ליצירה וליוצר, גרמו לעבודתי איתם לחוויה יצירתית מלאה בהשראה. כל הליכי היצירה להם הייתי עד ואותם חוויתי על בשרי הושפעו עמוקות מן הקר איתם ועם עבודתם המקצועית ועם גמישותם הנהדרת.

עידן עדות | סופר

נחום שטיינברג

"אני פשוט מודה למזל הטוב שחייך אלי שהגעתי אל יהודה"

רק רוצה לשתף את החוויה שלי מהעבודה המשותפת עם ספרי ניב. זה היה מדהים. אומנם זה ספר ראשון שלי ואין לי ניסיון, אבל דווקר בגלל זה אני פשוט מודה למזל הטוב שחייך אלי שהגעתי אל יהודה. אז ככה: הסבלנות לענות על כל השאלות הנודניקיות, המוזרות וחסרות הניסון שלי הייתה מדהימה. הזמינות הפתיעה אותי לגמרי. והעבודה על כל דבר, אפילו אם מדובר היה בחזרה על התהליך בשביל לתקן נקודה או פסיק או חצי המילימטר הייתה מדהימה.ל מי ששואל את עצמו האם שווה לעבודה עם ספרי ניב - כן, זה שווה. מההיכרות שלי עם העבודה שלהם, אתם לא תתאכזבו. הדברים האלה מגיעים מהלב שלי. מאוד הופתעתי ולגמרי לטובה. תודה על העבודה המהירה והסבלנות וכמובן על התוצאה.

נחום שטיינברג | סופר

דויד הרועה

"זמין סביב השעון, סבלני ומקצועי. קיבלתי ממנו שרות אישי כשהוא כל הזמן קשוב ומתאים את עצמו לצרכי."

העבודה על הספר - "ניסים במדבר" הייתה בלחץ של זמן, יהודה היה זמין סביב השעון, סבלני ומקצועי. קיבלתי ממנו שרות אישי כשהוא כל הזמן קשוב ומתאים את עצמו לצרכי. אין לי ספק שבעתיד אחזור ואפנה אליו שוב, תודה רבה!

דויד הרועה | סופר

הוצאת ספרות שנוגעת

"לא נתקלנו בשירות כה אדיב בשנותינו בעולם הספרות."

ליהודה ניב וכל הצוות, רצינו להודות מקרב לב על המקצועיות, המסירות והזמינות מסביב לשעון לא נתקלנו בשירות כה אדיב בשנותינו בעולם הספרות. תודה על הכל.

הוצאת ספרות שנוגעת

גילי מל

"חרוץ וזמין בכל עת, קשוב ונכון לבצע שינויים ותיקונים וזאת באדיבות, מקצועיות וסבלנות רבה."

ליהודה והצוות המקצועי של "ספרי ניב", הענקתם לי שירות נפלא מכל הלב בעבודתכם על הספר "סיפורי השתיקה". אני שמח שנפל בחלקי להכירכם, ואני רוצה להודות לכם לציין את שביעות רצוני המלאה. שיחת הטלפון הראשונה עם יהודה הייתה נעימה ומבטיחה, אולם בחיי כבר קיבלתי לא פעם הבטחות שבינם לבין קיומם היה הבדל רב. לקחתי זאת בחשבון והנמכתי ציפיות. במקרה הזה לא רק שלא התאכזבתי אלא הופתעתי מאוד לטובה. יהודה חרוץ וזמין בכל עת, קשוב ונכון לבצע שינויים ותיקונים וזאת באדיבות, מקצועיות וסבלנות רבה. תוך הקפדה על עמידה בזמנים מפעיל יהודה את צוותו המקצועי בצורה ראויה להערכה. סופרים, כותבים, משוררים וכל הזקוקים להוצאה לאור, לכם אני ממליץ בחום על ספרי ניב כהוצאת ספרים מיחודת שחבל לפספס!

גילי מל | בנו של צבי מל, מחבר הספר "סיפורי השתיקה"

אמיר רווה

"רמת ביצוע גבוהה ביותר, אחת ההחלטות הטובות והבטוחות ביותר שלקחתי"

העבודה שיהודה עשה בספר "כריזמה נרכשת" הייתה ברמת ביצוע גבוהה ביותר, אחת ההחלטות הטובות והבטוחות ביותר שלקחתי בתהליך.

אמיר רווה | יזם ומנטור, מחבר הספר "כריזמה נרכשת"

יפעת אמוץ לוי

"במהירות מופתית, בנועם ובסבלנות."

עונג צרוף לעבוד עמכם! הכל נעשה במקצועיות רבה ביותר, במהירות מופתית, בנועם ובסבלנות. תודה מכל לבי!! יפעת.

יפעת אמוץ לוי | משוררת

אייל בן משה

"הרגשתי שהגעתי אל הנחלה"

אל יהודה הגעתי אחרי דרך חתחתים שעברתי במשעולי מה שנקרא מאחורי הקלעים של הספרות העצמאית, קרי הכנה לדפוס (עימוד) ובתי דפוס, וכשמצאתי את יהודה הרגשתי שהגעתי אל הנחלה. האדם הראשון ששידר מקצועיות והגינות, סבלנות לכל השאלות שלי, לרגע אחד הוא לא שידר אי נחת, אלא תמיד ידע לתת את התשובה המקצועית והנכונה. הרגשתי שהגעתי אל סוף הדרך. יהודה ניב בא לתחום זה מתוך אהבה אמיתית למקצוע, ויותר מזה, הוא מכיר את התחום על בריו, והמחירים שלו הם ללא תחרות.

אייל בן משה | סופר

אלכסנדרה בר-לב

"שמתם לב לכל ״פיפס״, עוד לפני ההדפסה של העתק השמש. "

צוות ספרי ניב, כיף גדול היה לעבוד איתכם, התחשבתם בכל הפרטים מהקטנים אל הגדולים. שמתם לב לכל "פיפס", עוד לפני ההדפסה של העתק השמש. ומעבר לזה, עשיתם מעבר לעבודתכם כהוצאה לאור! המון תודה על היחס החם והאכפתי כל כך!

אלכסנדרה בר-לב | מחברת הספר "כלב עם משקפיים"

אתי אלון אלעזרה

"אני ממליצה על ספרי ניב בחום"

בחרתי להוציא את ספרי "ירח בתוכי" בעזרת ספרי ניב. לאורך כל תהליך ההוצאה לאור זכיתי ליחס מקצועי סבלני ומכבד מכל הצוות שעבד מולי החל מהמעצבת הגרפית וכלה בבעל ההוצאה יהודה ניב. אני ממליצה על ספרי ניב בחום ומאחלת לכולם חוויה טובה ומעצימה כפי שאני זכיתי.

אתי אלון אלעזרה | מחברת הספר "ירח בתוכי"

הגר דמבינסקי דהן

"בא לי שוב פעם..."

לצוות ספרי ניב תודה על הוצאת הספר שבין דפיו אפשר לגעת בגעגוע. לניב על עמידה בזמנים (!) וניהול הפרויקט. ליהודה על הביצוע הכללי. רואים שהספר השפיע עליכם לעשות באהבה, בא לי שוב פעם... נפגש בקרוב הפעם בשמחות, הגר דמבינסקי דהן.

הגר דמבינסקי דהן | סופרת

תמי בר

"הצלחתי להגשים את החלום שלי"

ספרי ניב, הקשר שלי עם יהודה החל לפני כשנה, סיפרתי לו על החלום הגדול שלי להוציא ספר לאור. לאחר שיחתנו הראשונה הבנתי שיהודה וצוותו יכולים לעזור לי להגשים את החלום, בעזרת יהודה והצוות המקצועי, המוכשר, המסור והאדיב שלו, קיבלתי יעוץ והכוונה נכונים, קיבלתי טיפול נכון ומדוייק, והצלחתי להגשים את החלום שלי 🙂 התחושה שליוותה אותי בתהליך היא, שאני נמצאת בידיים של צוות שמחוייב להצלחה שלי ומבין את הרצונות והצרכים המדוייקים שלי, אני גאה ומאושרת מהתוצאה שקיבלתי והכי חשוב נהנתי מאוד מהדרך! המשיכו בעשייתכם הייחודית והמבורכת לעזור לאנשים להגשים את החלומם להוציא ספר לאור. איתכם זו לא רק משאלת לב עלומה! תודה מקרב לב ליהודה, ניב, ריבי, אסף, וזהבי היקרים! בברכת הצלחה, תמי בר

תמי בר | מאמנת להעצמה אישית, מחברת הספר "אפקט ההשראה"

יגאל בראל

"אין ספק שערכו של השרות שניב עימוד ספרים נותנים לא יסולא בפז בעיקר על רקע העובדה שמי שמגיע לטיפולם הוא בדרך כלל חסר ניסיון בתחום."

נדירים מבחינתי המקרים בהם התוצאה טובה יותר ממה שיכולתי לקוות ולדמיין, זה בדיוק מה שקרה לי עם ספרי ניב, בכל פעם שהייתי צריך שינוי או עזרה קיבלתי מענה נדיב מהיר ומקצועי ביותר. יהודה ניב בסבלנות רבה ייעץ גם בתחומים שאינם בתחום אחריותו. אין לי ספק שבכל הזדמנות שתהיה לי לשתף פעולה עם החברה אעשה זאת בשמחה. אין ספק שערכו של השרות שספרי ניב נותנים לא יסולא בפז.

יגאל בראל | סופר

מיכל גולני

"זה הספר הראשון שאני מוציאה אצלך אך בהחלט לא האחרון."

יהודה, העבודה אתך ועם הצוות שלך על הביוגרפיה שכתבתי וערכתי הייתה מאד נעימה ונוחה, היחס אדיב, עם היענות סבלנית לשינויים שביקשתי, ותמיד היית זמין. והעיקר - הלקוחה שלי, שכתבתי את סיפור חייה מאוד מרוצה מהתוצאה. זה הספר הראשון שאני מוציאה אצלך אך בהחלט לא האחרון, תודה על הכל! מיכל גולני.

מיכל גולני | כותבת סיפורי חיים

שירית בן-ישראל

"ספר ראשון, כמו ילד ראשון - יקר ביותר ומצריך ליווי צמוד והרבה תשומת לב, ואת שניהם קיבלנו."

ספר ראשון, כמו ילד ראשון - יקר ביותר ומצריך ליווי צמוד והרבה תשומת לב, ואת שניהם קיבלנו, הספר ואנוכי ממך ומהצוות לכל אורך הדרך. התוצאה: ספר מחויך וקורן, בעימוד ועיצוב שוברי שגרה, המבטאים בצורה מופלאה את סיפור המסע והצמיחה של מאות נשים באשדוד. תודה לך ותודה לצוות על הדרך, על הליווי ועל התוצאה.

שירית בן-ישראל | סופרת

מיכל אדלר

"עצרתם עימי בכל חלק בשביל, בחרתם בדיוק מופלא כל אותו ופונט וציירתם, יחד איתי, את הציור המושלם."

בעולם שבו כולם מנסים לקצר את הדרך על מנת להגיע אל סופה, שמחתי לגלות שישנם עוד כמה בודדים שנהנים להאריך אותה, רק על מנת לחוות את המסע. עצרתם עימי בכל חלק בשביל, בחרתם בדיוק מופלא כל אות ופונט וציירתם, יחד איתי, את הציור המושלם. הפנים של פוקר פייס. עבודתכם היתה מקצועית, אדיבה, משביעת רצון ובמחיר הוגן. אין לי שום ספק שדרכינו ימשיכו ויצטלבו בהמשך, ואין לי כל ספק כי גם בפעם הבאה - נהנה מהדרך יחדיו. תודה מקרב לב, מיכל אדלר. מחברת "יהלום" ו-"פוקר פייס".

מיכל אדלר | מחברת הספר "פוקר פייס"

דוידי רוזנפלד

"את העובדים הוא בוחר בקפדנות כי כולם אדיבים, חרוצים ומנומסים."

אחרי סיום העבודה עם יהודה ניב על ספרי "החלומות שהורגים אותנו" אני יכול להעיד בפה מלא שיהודה הוא איש מקצוע אמיתי ונותן שרות למופת. כשמשאירים לו הודעה הוא תמיד חוזר אליך ומהר, הוא חייכני, אדיב, וכל מה שמסוכם איתו מתבצע איתו בדיוק כפי שסוכם. את העובדים הוא בוחר בקפדנות כי כולם אדיבים, חרוצים ומנומסים (כנראה הוא מייבא אותם מיפן). יהודה הוא איש ספר בעצמו כך שהוא מבין בדיוק את מצבך כסופר (והוא גם מלחין מוכשר כך גיליתי...), גם המחירים שהוא הציע היו סבירים בהחלט. בקיצור מדובר באיש מקצוע המעלה הראשונה ואני ממליץ מאוד לכל מי שרוצה עבודה מקצועית לשכור את שירותיו.

דוידי רוזנפלד | מחבר הספר "החלומות שהורגים אותנו"

ליליאן נחום

"הייתי רגועה כי ידעתי שהספר שלי בידיים טובות"

ממליצה בחום! שירות מעולה, אכפתיות, מסירות. הייתי רגועה כי ידעתי שהספר שלי בידיים טובות. ללא ספק ניפגש בספרים הבאים 🙂

ליליאן נחום | מחברת שלל רבי מכר

כינרת לדיזנסקי

"אין לי ספק שכל מי שנופל לידך מקבל הרבה מעבר לשירות טוב."

יהודה ליווה אותי מתחילת התהליך ועד סופו. תחושות הבטן והלב אחרי מספר בירורים עם בתי דפוס שונים, הובילו אותי אליו. תחילה בזכות הגישה החייכנית, מהר מאוד גיליתי שהיא גם תומכת, נגישה ומדריכה לכיוונים נכונים ומדוייקים. אין לי ספק שכל מי שנופל לידך מקבל הרבה מעבר לשירות טוב. אתה בן אדם שאוהב את עבודתו, ובן אדם שאוהב את עבודתו מצליח לגרום לסובבים אותו לראות את הכי טוב שבהם, תודה!

כינרת לדיזנסקי | סופרת

רייצ'ל סאן

"הבנתי מיד שעם ספרי ניב אני הולכת להוציא את הספר שלי"

הגעתי לספרי ניב, אחרי שהייתי בקשר עם מספר הוצאות לאור והבנתי מייד שעם ספרי ניב אני הולכת להוציא את הספר שלי. ההתייחסות הרצינית, הליווי המסור לצרכים ספציפיים החיבוק וההרגשה שאתה בבית ליוותה את כל תהליך ההוצאה ואני שמחה על הבחירה. מאוד ממליצה! רייצ'ל סאן ספורת "חי את השקר"

רייצ'ל סאן | מחברת הספר "חי את השקר"

שושנה לויט

"תוך כמה חודשים מהרגע שהגשתי את המלל והאיורים, הספר נולד."

הספר החמישי שלי "מתנה לשי" יצא בהוצאת ספרי ניב. חיפשתי הוצאה ומצאתי באינטרנט המלצות יפות על ההוצאה. נפגשתי עם הסמנכ"ל ניב ובמשך המפגש הבנתי שאני רוצה להוציא ספר לאור, מכוון שמצא חן בעיניי הגישה שלו. תוך כמה חודשים מהרגע שהגשתי את המלל והאיורים, הספר נולד. מאוד אהבתי את העבודה עם איתי המופלא, עם נדב המפיק וכל שאר הצוות, ועכשיו כתוצאה קיבלתי ספר מוכן ומושלם.

שושנה לויט | מחברת הספר "מתנה לשי"

ליאורה רגב

" ממליצה מכל הלב על בית "ספרי ניב" - בית מקצועי ואמין"

ספרי ניב היו לי בית לאורך כל התהליך של הוצאת הספר. אנשים טובים ויסודיים שכיף לעבוד איתם, נתנו לי מענה על כל פרטי התהליך ועל כל שאלה שצצה במהלך הדרך. במקצועיות ואכפתיות. ממליצה מכל הלב על בית ספרי ניב - בית מקצועי ואמין.

ליאורה רגב | מחברת הספר "באור נדיר"

אלה בן נון

"נהניתי מאד לעבוד עם צוות ספרי ניב"

נהנתי מאוד לעבוד עם צוות ספרי ניב. הם שירותיים, תקתקניים, ותמיד זמינים. משתפים פעולה עם כל בקשה וזורמים עם הלקוח. ונדיר במשק השיראלי - עומדים בלוחות זמנים!

אלה בן נון | סופרת

רגב אליה

"הספר נראה כמו כוכב רוק"

ספרי ניב הפכו את כל החוויה של פרסום ספר חדש לקלה ופשוטה הרבה יותר. עבדתי ישירות מול ניב. ניב היה תמיד בקשר ויידע אותי בכל מה שהולך, ואפילו הפך לי את הכריכה מאנגלית שתיראה נהדר גם בעברית. נעשתה עבודה נהדרת בכל הקשור להוצאת הספר בעברית. בזכותכם ובזכות יהודה הבעלים הספר נראה כמו כוכב רוק. אני ממליץ על השירות שלהם.

רגב אליה | סופר

טל ידיד

"הוצאה מדהימה עם אנשים מקצועיים ביותר שבראשם יהודה ניב"

כל הוצאת ספרים יכולה להפוך מסמכים כתובים לספר אחד שלם, אך לא כולם יטמיעו את נשמתם בתהליך ובתוצר הסופי. 'ספרי ניב' זו הוצאה מהסוג הטוב והפשוט שעושים מעל ומעבר. אני מודה לכם על המקצועיות והאכפתיות, על הזמן שהקדשתם מעל ומעבר - בשעות לא שעות. הוצאה מדהימה עם אנשים מקצועיים ביותר שבראשם יהודה ניב. יהודה היקר שבשבילו הפכתי מלקוח לחבר. אתה יכול להיות גאה במי שאתה ובתשתית האדירה שבנית. דאגת שמסביבך יהיו הטובים ביותר ואת התוצאות בשטח כולם רואים. תודה על הכלל, טל ידיד.

טל ידיד | סופר

יפית שזו

"המון תודה על העבודה הנפלאה, מעריכה ומוקירה כל רגע הפכתם תהליך לחוץ וטעון לעדין ונהדר."

ממליצה מכל ליבי על יהודה ניב - ספרי ניב. זה מכבר כסופרת, היה לי חשוב לעבוד מול מקום סבלני וקשוב, אולם לא פחות מקצועי מוקפד ומהודק, שידע להכיל שינויים/תוספות של הרגע האחרון. זכיתי לעבוד עם צוות מושלם - ובעיקר עם עובדת מסורה בשם בתיה, שהייתה עבורי סלע בתקופה לחוצה ועמוסה. בתיה, בחורה נעימה ואדיבה, קשובה, סבלנית, מחייכת תמיד העניקה לי תחושה של בית. התוצר יצא מהודק, מקצועי ואסטטי. המון תודה על העבודה הנפלאה, מעריכה ומוקרה כל רגע הפכתם תהליך לחוץ וטעון לעדין ונהדר. בהצלחה ושנה טובה. נשיקות מירושלים וממני גם.

יפית שזו | מחברת הספר "קפה אלמה"

צבי סער חסן (ה.ל.א)

"בהערכה רבה ובאהבה גדולה על שירות מדהים ועבודה לא-פחות ממושלמת."

ליהודה ושאר הצוות - פעם - אחר - פעם אני מרכין ראש בכבוד גדול, בהערכה רבה ובאהבה גדולה על שירות מדהים ועבודה לא פחות ממושלמת. יש משפט יפה למאיה אנג'לו: "אנשים ישכחו מה אמרת, אנשים ישכחו מה עשית בשבילם, אבל הם לעולם לא ישכחו איך גרמת להם להרגיש". מהתחושה שמשרים יהודה ולמעשה כל הצוות הנהדר שעבד על הפקת הספר אי אפשר להתעלם. ועל כן אומר - תודה.

צבי סער חסן (ה.ל.א) | משורר

אוסנת לאוטמן

"חודשים ארוכים של שינויים ושיפורים, ואף על פי זאת, תמיד הייתם שם לתמוך, לייעץ ולהביא את הספר לרמה הגבוהה ביותר."

לספרי ניב המקסימים. תודה רבה על המקצועיות והסבלנות לאורך כל הדרך. חודשים ארוכים של שינויים ושיפורים, ואף על פי זאת, תמיד הייתם שם לתמוך, לייעץ ולהביא את הספר לרמה הגבוהה ביותר. הספר: Israeli Business Culture סוף סוף עולה לאתר Amzon ולכם ספרי ניב יש חלק בלתי נפרד בכך. תודה רבה ונתראה בספר הבא

אוסנת לאוטמן | יועצת ארגונית, מחברת הספר Israeli Business Culture

נמרוד עופרן

"העבודה הישירה הייתה מהירה, כל שינוי ותיקון התבצע תוך זמן קצר"

הגעתי ליהודה במקרה, אבל זה התברר כמקרה מצויין: לאורך כל העבודה על ספרי, "מגרש השדים", הוא וצוותו הנחמדים עשו הכל על מנת לגרום לי להרגיש בנוח עם התהליך, ובכלל. העבודה הישירה הייתה מהירה, כל שינוי ותיקון התבצע תוך זמן קצר, וגם כאשר נתקלנו בבעיה בלתי צפויה, יהודה וצוותו ידעו לטפל בה בהתאם. כיף לעבוד עם אדם שכל כך נכון לעזור. ממליץ בחום.

נמרוד עופרן | כתב ספורט ומחבר הספר "מגרש השדים"

הילה ארוון

"יהודה סייע בהפיכת כתב היד שלי לספר של ממש על המדף, משהו שניתן להתגאות בו."

כשהתקשרתי ל "ספרי ניב" לאחר שקיבלתי המלצה, ישר בשיחה הראשונה הבנתי שמולי איש מקצוע שמבין עניין ובקיא ברזי התחום. כל המשימות בוצעו לשביעות רצוני ובזמן. יהודה היה קשוב לצרכי כיוצרת ונתן יחס אישי, היה זמין תמיד והניע את התהליך במהירות לפי אבני הדרך שקבענו מראש. יהודה סייע בהפיכת כתב היד שלי לספר של ממש על המדף, משהו שניתן להתגאות בו. ממליצה בחום על "ספרי ניב" לכל מי שמתכנן לפרסם ספר. תמצאו שם בית חם, תודעת שירות גבוהה ואמינות.

הילה ארוון | מחברת הספר "סודות באחוזת השושנים"

רועי שמרון

"בהיותך סופר בעצמך, אתה מבין מה כל סופר מבין בתהליך ההוצאה לאור, פחדים לבטים והתרגשות."

יהודה היקר, עשינו דרך משותפת ולא קצרה, לא הייתי יכול למצוא שותף טוב למסע הזה. מהרגע הראשון נתת לי תחושה של אמון, אכפתיות ויחס אישי. כולם אמרו לי שאהנה מתהליך, אבל לא היה לי ספק עד כמה אתה מקצוען אמיתי, הצוות שלך מקסים וקשוב.הרגשתי שאנחנו הולכים יד ביד עד להגשמת המטרה. יש לך יתרון גדול בהיותך סופר בעצמך, אתה מבין מה כל סופר מבין בתהליך ההוצאה לאור, פחדים לבטים והתרגשות. הדבר היפה באמת בך שאתה לא מסתפק בהוצאת הספר לאור, אלא באמת חשוב לך שהתוצר יהיה מושלם בעיני המוציא לאור. חשוב לך להראות עניין ושותפות בתהליך מהרגע הראשון ועד האחרון. אני אסיר תודה לנצח שנפגשנו ואני מודה לך מעומק הלב שהגשמתי לי חלום.

רועי שמרון | סופר

פלג שיר

"היה לי חשוב להיות שותפה בכל צעד בתהליך וכך היה, עם הרבה סבלנות והכוונה הספר יצא בדיוק כמו שדמיינתי שהוא יצא"

כבר מהפגישה הראשונה שלי עם יהודה, החלטתי ביני לבין עצמי שאיתו אני הולכת לסגור. יהודה קשוב, מקצועי ואמין, וכך גם כל הצוות שלו איתו יצא לי לעבוד. בתור אחת שזה הספר הראשון שלה, היה לי חשוב להיות שותפה בכל צעד בתהליך וכך היה, עם הרבה סבלנות והכוונה הספר יצא בדיוק כמו שדמיינתי שהוא יצא, ויהודה ליווה אותי במסע הזה והיה זמין עבורי בכל שעה. המחירים הכי טובים, האנשים הכי טובים - ממליצה בחום, וזמינה תמיד להמשיך ולהמליץ, בא לי שגם אתם תהנו כמו שאני נהנתי.

פלג שיר | סופרת

ראובן שבת

"אין ספק כי ספרי ניב היא חברה הנותנת את מיטב הפתרונות האיכותיים וההוגנים בתחום ההוצאה לאור"

עבודתי עם ספרי ניב התבצעה לעילא ולעילא, יהודה ניב וצוותו המקצועי נתנו שירות מעולה בתחום ההוצאה לאור. לאור התרשמותי אין ספק כי ספרי ניב היא חברה הנותנת את מיטב הפתרונות האיכותיים וההוגנים בתחום ההוצאה לאור של ספרים בישראל.

ראובן שבת | משורר

ד

"על המסירות, היעילות, ההשקעה והמקצועיות להם זכיתי בעת הוצאת ספרי"

ברצוני להודות לחברת "ספרי ניב" לעומד בראשה - יהודה ניב ובעיקר למעומדת - גב' זהבי ניאזוב על המסירות, היעילות, ההשקעה והמקצועיות להם זכיתי בעת הוצאת ספרי "רעידה עולמית". אין ספק כי הבחירה בחברה זו התבררה כמוצלחת במיוחד ד"ר ארז כהן

ד"ר ארז כהן | מחבר הספר "רעידה עולמית"

ד

"לא חלפו שבועות רבים והספר קרם עור וגידים ויצא לאור לשביעות רצוני המלאה."

יהודה יקר, אני שמח מאוד להמליץ על - ספרי ניב ועליך באופן אישי. לפני כחצי שנה, נקלעתי למבוי סתום והייתי בבעיה קשה תוך כדי הוצאת ספר מסובך. (הייתי בייאוש שקט מאי הצלחתי להתקדם עם הספר). פניתי אליך, נפגשנו ומרגע זה הדברים החלו לזוז - עזרת לי לערוך את הספר, לעמוד אותו בצורה נהדרת בנוסף לעיצוב העטיפה ועוד. לא חלפו שבועות רבים והספר קרם עור וגידים ויצא לאור לשביעות רצוני המלאה. ומתוך כך העברתי אליך עוד שלושה ספרים שהוצאתי לאור - כולם היו מוצלחים בזכותך. שמח מאוד על היכרותנו ועל שיתוף הפעולה המלא אתך. בקרוב יגיע ספר נוסף... מעבר לכך - מילה שלך היא מילה, אכפתיות, אמינות ואפילו חברות אישית שהתפתחה בינינו... אשמח להמליץ עליך לכל סופר.

ד"ר שי וייסברג | סופר ומו"ל

ירון גולני

"הטיפול האישי והזמינות הפכו את ההפקה לחוויה פשוט כיפית."

כשחיפשתי הוצאה לאור לספרי "אם להגיד במשפט אחד", בחרתי ביהודה ניב כי מן הרגע הראשון הרגשתי שאני בוטח בו. לא התאכזבתי: ההגינות, המסירות, הטיפול האישי והזמינות הפכו את ההפקה לחוויה פשוט כיפית. הספר שלי,שהוא ספר פתגמי ואמרות, דרש מיהודה ואנשיו השקעה ייחודית בעימוד וגרפיקה, ואני, מעצב בעצמי, לא עשיתי להם חיים קלים. למרות זאת, החיוך נשאר והספר יצא יפיפה. אם להגיד במשפט אחד: תודה יהודה. ירון גולני, אדריכל

ירון גולני | אדריכל, מחבר הספר "אם להגיד במשפט אחד"

איציק מוסקוביץ'

"אני מבקש להודות לכולכם, בעיקר על הדרך שעשינו יחד"

בין אם נבחרתם בקפידה ובין אם לא... הצלחתם להתגבש לצוות מנצח. צוות ספרי ניב, תמיד זמינים לכל גחמה, לכל בקשה, לכל רעיון, גם אם למטורפים שבהם. באופן אמיץ ושלא מובן מאליו, מחקתם את המילה "לא" מהז'רגון שלכם. אני מבקש להודות לכולכם, בעיקר על הדרך שעשינו יחד, עקב בצד אגודל. משיחת הטלפון הראשונה ועד לערב בו קיבלנו במשלוח ספיישל ארגזים שמכילים הרבה "אבאבלדושקים" היה לי העונג, תודה איציק.

איציק מוסקוביץ' | מחבר שותף בספר "אבאבלדושקי"

יסמין רמון

"לא יכולתי לבקש משהו טוב יותר"

המון תודה! תודה על החודשים האחרונים, תודה על הסבלנות, תודה רבה על התמיכה, על ההקשבה לא יכולותי לבקש משהו טוב יותר. אני שמחה שבחרתי בכם. אז תודה רבה, וכמובן שאני אמליץ עליכם ומקווה לעבוד איתכם שוב בהמשך.

יסמין רמון | סופרת

דור ותמר אורנשטיין

"התהליך היה חוויה מיוחדת, זכיתי לליווי מדהים"

אני שמחתי שבחרתי בהוצאת ספרי ניב להפיק את ספרו של בני דור. התהליך היה חוויה מיוחדת, זכיתי לליווי מדהים של מנהלת ההפקה אלינור, לשיתוף פעולה הקשבה מצד מנהלי ההוצאה לאור, שגם קשרו ביני לבין הלנה צ'שקה המאיירת הנהדרת, שעשתה עבודה נפלאה תוך שהיא נענת לכל בקשותינו בסבלנות אין קץ. שהביאה לתוצאה הסופית המקסימה. תודה רבה לכל הצוות, מקווה לשיתוף פעולה גם בעתיד, תמר אורנשטיין.

דור ותמר אורנשטיין | אמו של דור, מחבר הספר "גוניה העגבניה ומסעה בעולם"

קראתם עד כאן? מדהים!

צרו עמנו קשר, ואנו מבטיחים, כשהספר שלכם יצא לאור, אתם כל כך תרצו להופיע כאן (:

הצטרפת לרשימת התפוצה בהצלחה!

ספרי ניב ברשתות החברתיות

איפוס סיסמה

הזינו סיסמה חדשה

איפוס סיסמה

הזינו כתובת דוא"ל וישלח אליכם אימייל עם קישור לאיפוס הסיסמה.

כבר יש לך חשבון?

פעם ראשונה אצלנו?

צור חשבון

הוצאת ספר לאור?
התחל למכור את ספרך בחנות הספרים המקוונת המתקדמת בישראל!

צור חשבון סופר

כבר יש לך חשבון סופר?