מי אנחנו?

ספרי ניב היא הוצאת ספרים שמתנהלת אחרת.

אנחנו שואפים להראות לכם, אנשי המילה הכתובה, שאפשר להוציא ספר בכיף ובצורה נעימה. שאפשר לפרסם את כתביכם ולהינות מהדרך. שאפשר להפיץ את החומרים שלכם לכמה שיותר כיוונים, להגיע לכמה שיותר אנשים ומי יודע – אפילו להרוויח מזה כסף.

אנחנו בספרי ניב רוצים להוכיח לכולם שזה בהחלט אפשרי.

הוצאת ספרי ניב מציעה את כל השירותים במקום אחד: כתיבה, עריכה ספרותית ולשונית, הגהה, עימוד וכן עיצוב כריכת ספרים, איור, ניקוד, דפוס, הפצה לרשתות הספרים, הפצה מקוונת, תרגום, ספר אלקטרוני, ספרי שמע, יחסי ציבור ועוד.

אנחנו מאמינים שכאשר כל השירותים האלה מרוכזים במקום אחד אתם זוכים לשירות הטוב ביותר והמהיר ביותר, בסביבה הנוחה ביותר. בתוספת היחס החם של אנשי הצוות שלנו, תקבלו את המענה שאתם מייחלים לו כל כך בעולם ההוצאה לאור: מענה אישי ומשפחתי, שמגיע ממקום מבין ושמותאם בדיוק לכם, לאישיותכם ולסגנון כתיבתכם.

לתפיסתנו, רק כך אפשר להוציא לאור ספר טוב ואיכותי.

יודעים שתיהנו לצאת לאור איתנו!

הנהלת ספרי ניב

יהודה ניב

יהודה ניב

יו"ר ומייסד

יזם, סופר, מרצה ושדרן רדיו. מאסטר ב- NLP ופרופיילינג, B.Sc. בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה. מחבר הספר "רעם אילם", מותחן פסיכולוגי המלווה באלבום מוזיקלי שכתב והפיק. בשנת 2013 ייסד את הוצאת ספרי ניב, אחת מהוצאות לאור המובילות בישראל בשנים האחרונות, עם למעלה מ- 350 כותרים שמתפרסמים מדי שנה ועשרות רבי מכר. מטרתו כיום, היא להוביל את שוק הספרים הישראלי לשינוי שיטיב עם הסופרים, במקביל להרחבת פעילות ההוצאה לאור באירופה וארצות הברית.

 "כשהוצאתי לאור את ספרי הראשון, לא יכולתי להישאר אדיש לתחושות המנוגדות שחוויתי – מצד אחד, אושר עצום על פרסום היצירה שלי, ומצד שני, אכזבה נוראית מהתנהלות הוצאת הספרים איתה עבדתי. ולכן, קיבלתי החלטה להשאיר מאחור את עולם ההנדסה וההייטק, ולהקים הוצאה לאור אחרת, אחת כזו שתשים את הסופרים במקום הראשון."

ניב עבדת

ניב עבדת

מנכ"ל ושותף

מנחה סדנאות כתיבה, מחבר ומאייר שני ספרי הילדים "המדריך לנסיך המתחיל" ו"דוקטור פנצ'ר". את דרכו התחיל כדפס בבית דפוס וכמעצב גרפי ומאייר בהוצאות ספרים שונות. בעשור האחרון ליווה אלפי הפקות ספרים. בשנת 2015 , הצטרף כשותף לספרי ניב ומאז מנהל את הצוותים השונים ומכשיר מנהלי הפקה המלווים את הסופרים בהוצאה לאור.

"לאחר הוצאת שני הספרים שלי בהוצאות שונות החלטתי שמשימתי לשנים הבאות היא לעזור לסופרים מתחילים בדרך להגשמה עצמית. החיבור לחזון החברה היה מידי ואותנטי ואני מאמין שביחד נוכל להרחיב את תרבות היצירה בישראל."

נבו רוזי

נבו רוזי

סמנכ"ל שיווק ויועץ ספרותי

מחבר שני רבי המכר " 100 דרכים לאבד את עצמך בהודו" ו-" 100 דרכים לחזור". בשנה האחרונה ליווה מאות סופרים בתהליך היציאה לאור. ספריו שמכרו עד היום עשרות אלפי עותקים, זכו לחשיפה יוצאת דופן עם אזכורים והמלצות בגופי תקשורת רבים לרבות ynet , מעריב, ידיעות אחרונות, הארץ, גל"צ, מאקו ועוד.

"לאחר ששני הספרים שכתבתי יצאו לאור בספרי ניב וזכו להצלחה, הצטרפתי להוצאה באפריל 2018 מתוך הרצון לעזור לסופרים ולהדריך אותם שיווקית ומקצועית, במטרה להיות קול שפוי בעולם ספרים משוגע."

צוות הבית של ספרי ניב

הילה מרום

הילה מרום

מנהלת משרד

יובל ניסני

יובל ניסני

עורך ראשי

יעל אוליאל

יעל אוליאל

מנהלת תיקי לקוחות

חן יוסף

חן יוסף

יועצת ספרותית

יאיר פסקו

יאיר פסקו

יועץ ספרותי

כפיר קלברס

כפיר קלברס

יועץ ספרותי

עירית לגזיאל

עירית לגזיאל

מנהלת מחלקת הפקה

נדב גב-גל

נדב גבע-גל

מנהל הפקה

מי אנחנו? 1

נעמה אוליאל

מנהלת הפקה

קובי סימן טוב

קובי סימן טוב

מנהל הפקה

אלינור וינברגר

אלינור וינברגר

מנהלת הפקה

אסתי ניסן

אסתי ניסן

מעצבת גרפית

מיטל בר סהר

מיטל בר זוהר

מנהלת גיוסי המונים

עודד טלמון

עודד טלמון

מנהל פיתוח WEB

חגי גילר

חגי גילר

מנהל דיגיטל

וזה לא הכל! אנחנו עובדים עם:

סופרי צללים מנוסים

עורכים לשוניים וספרותיים

מאיירי ספרי ילדים

מעצבים גרפיים ומעמדי ספרים

מתרגמים לשפות שונות

בתי דפוס מקצועיים

חזון ספרי ניב:

להטביע את חותמו של כל אדם,

על ידי הוצאת ספר בארץ בעולם.

הערכים שמובילים אותנו הם:

חופש

מתן ביטוי מלא ליצירתיות המחברים, השומר על מעורבותם בתהליך ההוצאה לאור תוך הכוונה מקצועית רבת-ניסיון ומענה אישי.

מקצוענות

מחויבות לשיטת העבודה המדויקת, הברורה והסדורה ביותר למימוש מלוא הפוטנציאל של כותרי ההוצאה תוך ליווי אישי של המחברים לאורך כל שלבי ההוצאה לאור.

שקיפות

התחייבות לכך שמחברי ההוצאה יצעדו במסלול הנכון ביותר עבור ספרם ויקיימו שיח פתוח וישיר עם אנשי המקצוע בכל שלבי התהליך. זכויות היוצרים יהיו תמיד שמורות למחבר.

איכות

הקצאת כל המשאבים הנדרשים ליצירת תשתית איכותית לקידום כותרי ההוצאה, להצלחתם ולחשיפת הספר לקהל הרחב ביותר.

חדשנות

בידול שיטות עבודה ותהליכי שיווק מתעשיות שונות והטמעתם בשוק הספרים. ערנות ופתיחות מלאה לפתרונות ולמיזמים יצירתיים שיקדמו את מחברי ההוצאה ואת הכותרים שהיא מוציאה לאור.

רגע, יש עוד? כמובן!

"ספרי ניב" הוקמה בשנת 2013 , במטרה לשמש בית חם לכותבים ויוצרים, המעוניינים להוציא את ספריהם לאור, ולספק עבורם את כל השירותים הנדרשים להפקת ספריהם תחת קורת גג אחת.

כך הסופרים יוכלו להיות בטוחים שהעבודה על ספריהם מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, הם לא יצטרכו להתמודד מול ספקים רבים, וכמובן יזכו לשמור על זכויות היוצרים שלהם וליהנות מעיקר תמלוגי המכירות של ספריהם.

עד לא מזמן, לסופרים לא היו ברירות רבות, הם נאלצו להתמודד עם עלויות הפקה גבוהות ובו זמנית מתמלוגי מכירות נמוכים. כמו כן, סופרים רבים נאלצו לוותר על זכויות היוצרים שלהם לטובת הוצאות הספרים, לרבות זכויות תרגום, פרסום בחו"ל ועוד.

אלה שהחכימו להוציא את ספריהם בהוצאה עצמית, מצאו עצמם מתמודדים מול נותני שירות רבים כגון: עורכים, גרפיקאים, בתי דפוס ועוד. זהו אתגר בפני עצמו, אך לא תמיד הסופר מכיר את טיב העבודה המתבצעת. סופרים רבים שבחרו להוציא את ספריהם בהוצאה עצמית נשארו בסופו של דבר עם מוצר סופי ברמה נמוכה.

ספרי ניב נותנת מענה לכל אלו, וכמו כן מעניקה קשת רחבה של פתרונות לסופרים עם דגש משמעותי על היום שאחרי פרסום הספר.

עד היום, ספרי ניב הוציאה לאור אלפי ספרים בעבור סופרים רבים בארץ ובעולם, ביניהם רבי מכר שמכרו עשרות אלפי עותקים ונחשבת לאחת מהוצאות הספרים המובילות בישראל.

מה תקבלו בספרי ניב?

אתם האדונים לספרכם

כל החלטה לאורך הדרך הקשורה לספרכם תתקבל בשיתוף פעולה איתכם – ההכוונה המקצועית שלנו לצד ההחלטה הסופית שלכם.

מנהל הפקה אישי

מנהל ההפקה יוביל בעבורכם את כל תהליך הפקת הספר ויתנהל מול אנשי המקצוע לאורך הדרך – עורכים, מגיהים, מאיירים, מעצבים גרפיים, בתי דפוס, חברת ההפצה ועוד.

שיווק ספרכם

אנו נלמד אתכם כיצד לשווק את ספרכם בצורה הטובה ביותר, בעזרת סמינר שיווק חינמי לסופרים שלנו המתקיים אחת לחודש במשרדי ההוצאה לאור. ובעזרת קורס אונליין לשיווק ספרים, ראשון מסוגו בישראל, שתקבלו במתנה מאיתנו – בלעדי לספרי ניב.

שיווק במדיה חברתית

הפייסבוק והאינסטגרם הפכו לכלי מחץ בכל הקשור לשיווק ספרים, אנו פיתחנו חבילות שיווק ייחודיות שיעזרו לכם להגיע לחשיפה רחבה ולחשוף את ספרכם לעשרות אלפי אנשים.

הפצה לחנויות

ספרכם יופץ לכל רשתות הספרים המובחרות בזכות שיתוף פעולה ייחודי ובלעדי שלנו עם חברת ההפצה המובילה בישראל – "דיאלוג".

יחסי ציבור

אנו עובדים עם גופים מובילים בתחום התקשורת והיח"צ, ודואגים להביא את הספרים שלנו לתודעת ציבור רחבה.

המותג שמאחוריכם

תחת קורת הגג שלנו ראו אור רבי מכר רבים, שמכרו עשרות אלפי עותקים ונמצאים כיום בכל בית בישראל. הקוראים כבר יודעים – "ספרי ניב" זו איכות.

שירות יצא דופן

תודעת שירות שעוד לא הכרתם – לאורך כל הדרך תחוו יחס חם, אישי, אדיב ומקצועי מצוות מסור ומקצועי.

איכות חסרת פשרות

על איכות לא מתפשרים, אצלנו לא מוותרים על שום פסיק. כך בנינו את המותג המדהים שלנו, וכך נשמור עליו.

הזכויות - שלכם!

אצלנו תשמרו על 100% מזכויות היוצרים על ספרכם, כולל זכויות התרגום לשפות זרות. ובגלל שגם יש לנו סוכנות ספרותית בינלאומית, הזכויות שלכם שוות יותר.

הספרים - שלכם!

בשום שלב בתהליך לא תצטרכו לקנות מההוצאה לאור את הספרים שלכם או את הזכויות שלכם, הם שייכים לכם ולכם בלבד.

עיצוב פורץ גבולות

מחלקת הגרפיקה של "ספרי ניב" נחשבת לבית הגרפיקה המוביל בתחום ההוצאה לאור בישראל. אנו מעצבים כריכות ומעמדים ספרים למוסדות ממשלתיים וללמעלה מ-30 הוצאות לאור נוספות. הכלל הוא פשוט – ספר שנראה טוב, מוכר יותר.

ספר אלקטרוני

אנו מאמינים שהעתיד כבר כאן, ספרכם הדיגיטלי יופץ באופן מקוון ב-11 חנויות ויזכה לנוכחות רחבה ברשת.

ספר שמע

אצלנו השילוש הקדוש אפשרי – ספר מודפס, ספר דיגיטלי ושמע תחת קורת גג אחת. והכל ברמה הגבוהה ביותר.

סוכנות ספרותית

אנו משתתפים מידי שנה בירידי הספרים המובילים בעולם, יריד הספרים בפרנקפורט, בבולוניה, בלונדון ועוד. בהם אנו משווקים בהצלחה זכויות יוצרים של ספרים שהוצאנו, לצד ספריהם של מחברי רבי מכר מהשורה הראשונה כגון – אילן הייטנר, ליאת רוטנר ועוד.

שבוע הספר העברי

מידי שנה ספרי ניב מפעילה דוכנים בשבוע הספר העברי, בהם נציג למכירה את ספרכם, ותוכלו להגיע ולחתום על ספריכם באירוע המרכזי בכיכר רבין בת"א.

משפחה אחת גדולה

אנחנו בית, אנחנו משפחה של כותבים. הצטרפו לקהילת הסופרים הרחבה שלנו, לצד מחברי רבי מכר רבים.

צוות ספרי ניב
צוות ספרי ניב