fbpx

קמפיין קרוסלה

קמפיין קרוסלה 1

קמפיין קרוסלה – לחשיפה יעילה ומשתלמת

כמו כל סופר, גם אתם בוודאי שואפים לחשיפה כמה שיותר גדולה, אלא מה? ככל שהרצון לחשיפה גדל, כך גם גדלים התקציבים הדרושים, וכך גם גדלה ההשקעה שאתם צריכים להעניק בעצמכם לטובת העניין. אפילו בפייסבוק או בגוגל, שם הקמפיינים הפרסומיים קטנים פי כמה מבחינת התקציב בהשוואה לכלי התקשורת המסורתיים, התקציבים יכולים להגיע לסכומים לא מבוטלים עבור סופר מתחיל.

ראשית, בואו נחלק את שיווק הספר לשני חלקים, תחומים בזמן: החלק הראשון הוא למעשה החודש הראשון מרגע הוצאת הספר לאור – חודש שמוקדש למאמצי השקת הספר; החלק השני הוא כל פרק הזמן שלאחר מכן, כלומר תקופת חיי הספר. אנו נוהגים לחלק את מאמצי השיווק של הספר לשתי התקופות הללו, משום שבכל אחת מהן דרך השיווק צריכה להיות שונה.

כך, בחודש הראשון נמליץ על רכישת חבילת השיווק שלנו לרשתות החברתיות – חבילת שיווק שבה נוכל להציע לך חשיפה של 60 עד 100 אלף איש (כמות גדולה פי כמה מכתבת שער במוסף שישי בעיתון). זו חבילה מקצועית ויעילה, שמנוהלת על ידי מומחי הרשתות החברתיות של הוצאת ספרי ניב.

לאחר שהספר הושק, ולאחר החודש עמוס הפעילות והמרגש שצפוי לך, שיווק הספר עובר לתקופת ‘שיוט’, שבה חשוב שהוא יישאר בתודעה – אך בדרך רגועה יותר, ומתונה יותר, שתאפשר לך להשקיע תקציב קבוע ונמוך יחסית, לאורך זמן רב. בדיוק לשם כך יצרנו את קמפיין הקרוסלה של הוצאת ספרי ניב.

במה מדובר? קמפיין קרוסלה מבטיח חשיפה יעילה, נרחבת, במסגרת פרסום משותף עם עוד סופרים של ההוצאה. הפרסום מתבצע במעין ‘קרוסלה’ חזותית, שבה נחשף הגולש למקבץ של ספרים מאותו הז’אנר, ויכול לגלול ולראות את כל ספרי ההוצאה בז’אנר זה שחברו יחד לקמפיין. לכל ספר מוקצות כמה שניות חשיפה – וכך כל סופר מאותה קבוצת סופרים יכול ליהנות מחשיפה טובה וראויה, בתקציב שפוי ובהשקעה שהולמת את התוצאות המתקבלות דרך הקמפיין הזה.

כיצד עובד קמפיין הקרוסלה של ספרי ניב?

הרעיון של העניין פשוט למדי (והגיע, אגב, מאחת מסופרות ההוצאה): אנחנו מגבשים, לצידכם, קבוצות של כעשרה סופרים לכל היותר. הקבוצות הללו הן קבוצות בעלות מאפיינים זהים, במטרה להתאים לכל אחת מהקבוצות את הקמפיין המדויק ביותר. כך, תוכלו למצוא קבוצות של ספרי ילדים בתחום החינוך, קבוצות של רומנים רומנטיים, קבוצות של ספרי קואצ’ינג וכדומה.

כל קבוצה כזו מקבלת למעשה קמפיין משלה, ובתוכה כל סופר בוחר כמה להשקיע בקמפיין הפרסומי, בטווח שבין 200 ל־500 שקלים. יחד, מדובר בקמפיין עם פוטנציאל השקעה כספי של עד 5,000 ₪ – סכום לא מבוטל כלל במובני הרשתות החברתיות. התוצאה: כל ‘קבוצה’ כזו זוכה לפרסום נרחב ברשת, וכל סופר החבר בקבוצה כזו מקבל חשיפה ראויה מאוד, בנפחים של אלפי שקלים – למרות שבפועל הוא משקיע בקמפיין כמה מאות שקלים בלבד.

אומנם מדובר בקרוסלה, כאמור, אשר מחליפה בין הספרים השונים לאורך חיי הקמפיין, אך אנחנו דואגים כי כל סופר יקבל את הנפח המתאים לו ואת ‘זמן המסך’ המתאים לו, כדי לזכות בחשיפה טובה ואיכותית. נוסף על זה זכרו כי קמפיין הקרוסלה נעשה דרך כלי הפרסום של הוצאת ספרי ניב, ונהנה מהנוכחות הרשתית של ספרי ניב – וכך הסופרים המשתתפים בקמפיין מקבלים חשיפה גבוהה למדי.

התוצאה של הקמפיין הזה היא ‘באז’ גדול מאוד שניתן ליצור לתקופת זמן ממושכת, מעצם ההשקעה המשותפת דרך הפלטפורמות והמוניטין שמציעה הוצאת ספרי ניב. ברגע שגולש יקליק על קמפיין הקרוסלה שבו אתם משתתפים, הוא יועבר ישירות לחנות ספרי ניב, שם יוכל לרכוש את הספר – בין אם כקובץ דיגיטלי ובין אם כעותק מודפס ואפילו במהדורת שמע. חשוב לזכור שסופרי ההוצאה מקבלים 80% מסכום כל מכירה באתר, שיעור גבוה פי כמה מהנהוג בעולם ההוצאה לאור.

כך, בקלות יחסית, אתם יכולים ליהנות מקמפיין פרסומי לספר שלכם, לאורך זמן, ובהשקעה קטנה יחסית – כזו שתבטיח לכם החזר השקעה מקסימלי, במינימום מאמץ. כל שאתם צריכים הוא להודיע לנו שאתם מעוניינים להשתתף בקמפיין. את השאר אנחנו נעשה.

רוצים לדעת עוד על קמפיין הקרוסלה שלנו?
צפו בסרטון:

צרו קשר

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print

שירותים נוספים

ניקוד

ניקוד אחד מתפקידיו של עורך לשון מוסמך הוא ניקוד הטקסט: מלאכת מחשבת שמצריכה חשיבה על כל מילה ועל כל אות, וכזו שכיום מעטים מאוד מבינים

קרא עוד »

חולמים לפרסם ספר?

צרו עמנו קשר, ואנו נלווה אתכם צעד צעד, יד ביד, לאורך כל הדרך. בהצלחה!

הצטרפת לרשימת התפוצה בהצלחה!

ספרי ניב ברשתות החברתיות

להוציא ספר לאור

עם ספרי ניב - זה פשוט מתמיד!

מזמינים אותך להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך עם כל המידע :)

איפוס סיסמה

הזינו סיסמה חדשה

איפוס סיסמה

הזינו כתובת דוא"ל וישלח אליכם אימייל עם קישור לאיפוס הסיסמה.

כבר יש לך חשבון?

פעם ראשונה אצלנו?

צור חשבון

הוצאת ספר לאור?
התחל למכור את ספרך בחנות הספרים המקוונת המתקדמת בישראל!

צור חשבון סופר

כבר יש לך חשבון סופר?

מזל טוב!

עשית את הצעד הראשון
לקראת היציאה שלך לאור!

ולבינתיים - ספרי ניב ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן