fbpx

כתיבת ספר – בעזרת סופר צללים

כתיבת ספר - בעזרת סופר צללים 1

תמיד חמלתם להוציא ספר לאור – אבל מעולם לא היה לכם הידע או הזמן הדרוש כדי לשבת ולכתוב ספר? אתם לא לבד: תהליך הכתיבה הוא לא דבר פשוט, וגם הסופרים המנוסים ביותר מתקשים לעיתים להפוך את המחשבות והרעיונות לכתיבה בפועל. אבל אם אתם מרגישים שאין שום דרך שבה תוכלו לעשות זאת בעצמכם – והסיבות יכולות להיות רבות, ומובנות מאוד – יכול להיות שאתם צריכים סופר צללים, שיהפוך את המילים נמצאות שם בראשכם, לספר של ממש.

 

עצרו וחשבו על זה לרגע: אנשים רבים, בהם גם העסוקים והחשובים ביותר, הוציאו ספרים לאור לאורך כל הזמנים, הטביעו את חותמם בעולם, הוציאו לאור את משנתם ואת תפיסתם – האם לדעתכם לכולם היה כישרון כתיבה מתאים, או שנהנו מהפריווילגיה השמורה היום למעטים – ובאמת הצליחו לפנות זמן כדי לכתוב? התשובה, ואנחנו יודעים זאת מניסיון ומידיעה, שלילית: השילוב בין כישרון כתיבה לבין די זמן לכתיבה הוא שילוב נדיר למדי שרבים לא נהנים ממנו. מה הם עשו? פנו לסופר צללים מנוסה, שראיין אותם, הבין את מהות הספר שהם רוצים לכתוב ואת אופי הכתיבה הרצוי – ויצר מהמחשבות שלהם ומהרעיונות שלהם ספר של ממש.

 

גם אנחנו בהוצאת ספרי ניב מציעים את השירות המיוחד הזה – שירות שיאפשר לכם להוציא את הספר שלכם לאור, ולא משנה מהי הסיבה שהביאה עד היום לעיכוב בכתיבתו. אנחנו נעמיד לרשותכם כותב מנוסה מטעמנו, סופר צללים בעל ניסיון וכישרון כתיבה משובח. אותו סופר צללים יכיר אתכם, ילמד עליכם ויראיין אתכם, ובתוך עשר פגישות בלבד בנות כשעתיים כל אחת, יהיו בידיו כל הפרטים וכל הנתונים הנדרשים כדי להפוך את החזון שלכם למילים כתובות – וכדי שאנו נוכל לפרסם את ספרכם ולהוציאו לאוויר העולם דרך הוצאת ספרי ניב.

 

לתרגם את המחשבות שלכם למילים על הדף

 

אם כן, מהי ‘כתיבת צללים’ ומיהו סופר הצללים? מדובר אדם בעל כישרון ויכולת כתיבה גבוהים, ולא פחות חשוב מזה – בעל יכולת הבנה ויכולת צלילה לעומקו של רעיון, גם כאשר לא מדובר ברעיון שלו. אותו סופר יכול לכתוב את הספר במקומכם, להוציא את תהליך הכתיבה לדרך, ובמרבית המקרים אף לעשות סדר במחשבות שלכם, כך שמסלול הכתיבה, בדרך להוצאת הספר לאור, יהיה ברור יותר עבורכם.

 

ישנם אנשים שמתמודדים עם מחסום כתיבה רב שנים; ישנם אחרים שפשוט מרגישים שאינם יכולים לתרגם לכתב את הרעיון הנפלא שלהם לכתיבת ספר; יש כאלו שחשים כי ללא הכוונה הם לא יצליחו לעבור את התהליך הזה לעולם. כל אלו דברים שקורים, ואין שום סיבה לחוש רע בעקבות כך (כפי שרבים חשים, לצערנו). אתם בסך הכול זקוקים להכוונה, ואנשי הוצאת ספרי ניב נמצאים כאן בדיוק למטרה הזאת.

 

בעזרת הכישרון של סופר הצללים לכתיבה, ההבנה שלו את מהות הדברים, והחשוב מכול – הרעיון שאתם מביאים אליו, הוא יכול לתרגם את אותו רעיון לספר כתוב, בעבודה משותפת איתכם שתתקיים בכל צעד וצעד לאורך תהליך הכתיבה. אל דאגה: הספר יישאר על שמכם בלבד, שכן אתם אלו שמספקים את הרעיון ומובילים את התהליך קדימה. סופר הצללים נותר בתהליך הזה ‘בצֵל’, ומכאן שמו.

 

 

כתיבת ספר - בעזרת סופר צללים 2

כיצד התהליך מתבצע בפועל?

 

אותו סופר צללים מטעם הוצאת ספרי ניב יערוך איתכם היכרות ראשונית, שבמהלכה תספרו לו על הרעיון, על הדרך שבה תרצו שהספר ייכתב – ולמעשה כל דבר שנוגע לעניין. בסיומה של הפגישה תיקבע סדרת פגישות ביניכם, לטובת העבודה על הכתיבה עצמה. בתווך תוכלו לשלוח אל סופר הצללים חומרים שונים שכתבתם, אם ישנם כאלו (אך אין זו חובה: ניתן להתחיל בתהליך גם אם לא כתבתם דבר עד כה). 

 

בעזרת ההקשבה הזו, בעזרת ההיכרות איתכם, יוכל סופר הצללים שלנו לכתוב את הספר ממש כאילו אתם כתבתם את הספר – מבחינת הסגנון, הניסוח, השפה, סדר הופעת הדברים ועוד. כך נוכל לסייע לכם ביצירת הספר, צעד אחר צעד, ולהבטיח שהוא יצא לאור, גם אם לכם אין זמן או משאבים נפשיים מספיקים כדי לעשות זאת בעצמכם.

 

אגב, שירות זה שאנחנו נותנים יכול להיות גם מעין זרז בלבד לכתיבה שלכם: לעיתים מספיקות פגישות בודדות בלבד, שבהן יסייע לכם סופר הצללים להבין כיצד לגשת לכתיבה, מהיכן להתחיל ומה הם השלבים הרצויים שלה – ומאותו רגע תמשיכו את תהליך הכתיבה לבדכם. מדובר בסיטואציות שקורות לא פעם, וגם עליהן אנחנו מברכים כמובן.

 

לפני סיום נזכיר שוב: בתהליכי כתיבת ספר בעזרת סופר צללים הלקוח מעורב בתהליך כל העת, מעיר הערות, מתקן – ואף כותב בעצמו חלקים מהספר, אם ירצה (שהרי לא פעם ברגע שהספר מתחיל להתהוות, חדוות הכתיבה מופיעה גם היא). במקביל ידאג מנהל ההפקה של ספרי ניב שהכול יתקדם כשורה, בדרך ליציאתו לאור. מבחינת אנשים רבים כתיבת ספר היא חלום של ממש, אך הם לא ניגשים לכתוב מסיבות כאלו ואחרות. עבורם, שירות סופר הצללים של הוצאת ספרי ניב יכול להיות הפתרון האולטימטיבי.

 

צרו קשר

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print

שירותים נוספים

סמינר שיווק לסופרים

אם תשאלו את הסופר הממוצע באשר לתהליך הוצאת ספר לאור, קרוב לוודאי שהוא יחלק את התהליך הזה לשניים: השלב שלפני יציאתו לאור של הספר, והשלב

קרא עוד »

הוצאה לאור של ספר שמע

עולם ההוצאה לאור זוכה בשנים האחרונות לתנופה אדירה, בדמות חידושים רבים ותהליכים דינאמיים אשר הופכים אותו פתוח יותר, תוסס יותר וכזה שיכול להגיע לאנשים רבים

קרא עוד »

איך בוחרים הוצאה לאור

בכמה מילים: מהי הוצאה לאור? הוצאה לאור על ידי מו”ל, היא אוסף הפעולות שנעשות במטרה להפוך כתב יד גולמי לספר. אותו כתב יד גולמי יכול להיות

קרא עוד »

חולמים לפרסם ספר?

צרו עמנו קשר, ואנו נלווה אתכם צעד צעד, יד ביד, לאורך כל הדרך. בהצלחה!

הצטרפת לרשימת התפוצה בהצלחה!

ספרי ניב ברשתות החברתיות

להוציא ספר לאור

עם ספרי ניב - זה פשוט מתמיד!

מזמינים אותך להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך עם כל המידע :)

הוצאת ספר לאור?
התחל למכור את ספרך בחנות הספרים המקוונת המתקדמת בישראל!

שלום

המערכת מזהה שהינך לקוח/ה בחנות

הוצאת ספר לאור?
התחל למכור את ספרך בחנות הספרים המקוונת המתקדמת בישראל!

צור חשבון סופר

כבר יש לך חשבון סופר?

הוצאת ספר? מעולה!

העלה את ספרך לחנות המתקדמת בישראל והתחל למכור ספרים בקלות!

התחברות

הרשמה

מזל טוב!

עשית את הצעד הראשון
לקראת היציאה שלך לאור!

ולבינתיים - ספרי ניב ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן