רויטל נגר

"ברגעים הקשים,זכור שהכוח שלך להתגבר עליהם גדול יותר ממה שאתה חושב."

רויטל נגר, בוגרת תואר B.A. בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה מאוניברסיטת אריאל, היא לא רק כלכלית ויועצת זוגית – היא גם כוח מניע שמוביל לשינויים אמיתיים ומשמעותיים בחייהם של אנשים. בעשור האחרון, היא מובילה את הדרך עם סדרת סדנאות ייחודיות שהפכו לשם דבר בתחומן, ביניהן “לחיות באושר”, “סדנת צבעים”, “עושר כלכלי” ו”חשיבה חיובית”.

מחברת הספר  ❤️בחירה בזוגיות אמיתית 🌹נהגת הידע ❤️מרצה ומלמדת לחיות באושר😇

אז מה מיוחד ברויטל? מדוע אלפי משתתפי הסדנאות ומטופליה זוכים לחוות שינויים מהותיים בחייהם, כמו הקמת חברות מצליחות, מציאת זוגיות מאושרת והגעה לאושר פנימי?

1. *הבנה עמוקה של נפש האדם*: רויטל משלבת את הידע העמוק שלה בפסיכולוגיה עם ההבנה כיצד אנשים פועלים בקשרים ובחיים האישיים. היכולת שלה להבין את המורכבות של ההתנהגות האנושית ולהציע פתרונות מותאמים אישית היא נדירה ומיוחדת.

2. *כלים פרקטיים וממוקדים*: בסדנאות שלה, רויטל לא רק מדברת על תיאוריות אלא מספקת כלים מעשיים ושיטות פעולה מוכחות שמאפשרות למשתתפים ליישם את הנלמד בחיי היומיום שלהם בצורה מיידית ואפקטיבית.

3. *מנטורינג ותמיכה אישית*: רויטל מצטיינת במתן תמיכה אישית וליווי צמוד למטופלים ולמשתתפים בסדנאותיה. היא לא מסתפקת בהנחיה כללית אלא מתאימה את הליווי לפי הצרכים האישיים של כל אחד ואחד, מתוך רצון אמיתי לראות אותם מצליחים ומגשימים את מטרותיהם.

4. *חשיבה חיובית ועידוד להצלחה*: רויטל מאמינה בכוח החשיבה החיובית והשפעתה על הצלחה. היא מעודדת את המשתתפים להתמקד בחיובי, להאמין ביכולותיהם ולשאוף תמיד להגיע רחוק יותר.

5. *קהילה תומכת ומחוברת*: סביב רויטל נבנתה קהילה חזקה ומעוררת השראה של אנשים שמלווים ותומכים זה בזה לאורך הדרך. הקהילה הזו מעניקה למשתתפים לא רק תמיכה רגשית אלא גם רשת קשרים שמסייעת להם להתקדם ולהצליח בתחומים שונים בחיים.

לסיכום, רויטל נגר מביאה גישה ייחודית ופרספקטיבה חדשנית שמובילות להצלחה ולהגשמת חלומות. ההשפעה שלה על חיי האנשים אינה מסתכמת במילים בלבד, אלא מתבטאת בשינויים משמעותיים וברורים שמוכיחים את עצמם פעם אחר פעם.

 

שיתוף

טוען

הצטרפת לרשימת התפוצה בהצלחה!

ספרי ניב ברשתות החברתיות

איפוס סיסמה

הזינו סיסמה חדשה

איפוס סיסמה

הזינו כתובת דוא"ל וישלח אליכם אימייל עם קישור לאיפוס הסיסמה.

כבר יש לך חשבון?

פעם ראשונה אצלנו?

צור חשבון

הוצאת ספר לאור?
התחל למכור את ספרך בחנות הספרים המקוונת המתקדמת בישראל!

צור חשבון סופר

כבר יש לך חשבון סופר?