ליהי קורן

anonymous

“מלאך השכחה ומפלצת הזיכרון” מאת ליהי קורן הוא ספר שירים מרגש, חשוב ונוגע, שנולד מתוך רצון לשתף מה עובר בנפשו של אדם שעבר טראומה משנת חיים.

השירים בספר עוסקים בהורות, משפחה, ילדים, אך רובם עוסקים בפוסט טראומה ונושאים אופי אישי ולאומי.

הספר מספק הצצה לעולם שקוף. עולם שלא נוהגים לחשוף אותו ואפילו מתביישים בו – עולמם של הפוסט טראומטיים, הנושאים משא כבד מדי יום ולעיתים כל יום מהווה מלחמת הישרדות.

חובבי שירה, אנשים שחוו טראומה בעצמם, הורים וכל מי שחי במדינה הזו אחרי השביעי באוקטובר – כולם יוכלו למצוא בספר נחמה ותחושת הזדהות.

ליהי קורן עוסקת בכתיבה ו“מלאך השכחה ומפלצת הזיכרון” הוא ספרה הראשון שיצא לאור.

ליהי קורן: “שלושים שנים מאז שהקול נאלם. מאז שהמילים נעלמו בנבכי הנפש ונסחפתי למרוץ של להספיק הכל, להספיק להיות כמו כולם. כמו כולם ואפילו יותר. רק לא לחשוף את הקושי, לא לחשוף את הכאב, לא לגלות שעברתי טראומה. טראומה שארעה בשנייה אחת בזמן וניפצה הכל לרסיסים. לפני כשנתיים הכול התפרץ פתאום – מילים קרמו עור וגידים במוחי, והחלו להפוך לשירים. חזרתי לכתוב, ועכשיו… הגיע הזמן להגשים חלום ישן. חלום שחיכה לזמן המדויק.

“כשחזרתי לכתוב לפני כשנתיים וחשבתי על הוצאה לאור, רציתי לספק הצצה לעולמם הנסתר של אנשים שחוו טראומה משמעותית בחייהם. כזו ששינתה אותו לחלוטין וחצתה את הזמן ללפני ואחרי. כיום, אחרי הטבח הנורא והבלתי נתפס בשבת השחורה – ובכלל המציאות שלנו מאז – לצערי יהיו כל-כך הרבה אנשים שיוכלו להתחבר לשירים כיום. זו כבר פוסט טראומה לאומית”.

 

שיתוף

טוען

הצטרפת לרשימת התפוצה בהצלחה!

ספרי ניב ברשתות החברתיות

איפוס סיסמה

הזינו סיסמה חדשה

איפוס סיסמה

הזינו כתובת דוא"ל וישלח אליכם אימייל עם קישור לאיפוס הסיסמה.

כבר יש לך חשבון?

פעם ראשונה אצלנו?

צור חשבון

הוצאת ספר לאור?
התחל למכור את ספרך בחנות הספרים המקוונת המתקדמת בישראל!

צור חשבון סופר

כבר יש לך חשבון סופר?